Slováci v základnej skupine proti Kanade, Grécku, Nemecku i Pakistanu


By Ján Ivančík - Posted on 03 máj 2013

Prinášame vám rozlosovanie blížiacich sa MS v St. John's

Svetový šampionát v Kanade už klope na dvere. Od 2. do 9. júna sa v Severnej Amerike stretne hokejbalová elita z celej zemegule. Pozrite si rozpis stretnutí a jednotlivé skupiny.

Rozlosovanie:

A kategória

Skupina A

Kanada, Slovensko, Grécko, Nemecko, Pakistan

Skupina B

Česko, USA, Portugalsko, Švajčiarsko, Francúzsko

B kategória

Skupina C

Bermudy, Honk Kong, Taliansko, Izrael

Skupina D

Veľká Británia, Kaymanské ostrovy, ARM, India

Ženy

Skupina E

Slovensko, USA, Švajčiarsko, Taliansko

Skupina F

Kanada, Česká republika, Veľká Británia, Grécko

Rozpis stretnutí:

2. jún

A-POOL, Jack Byrne Arena

2:00PM (19:00 SELČ) Francúzsko – USA
4:00 PM (21:00 SELČ) Pakistan – Slovensko
6:00PM (23:00 SELČ) Česko – Švajčiarsko
8:00PM (01:00 SELČ) Kanada – Nemecko

B-POOL, Mount Pearl Glacier

4:00PM (21:00 SELČ) Taliansko – Izrael
6:00PM (23:00 SELČ) Veľká Británia – Kaymanské ostrovy
8:00PM (01:00 SELČ) Bermuda – Hongkong


3. jún

A-POOL, Jack Byrne Arena

2:00PM (19:00 SELČ) Nemecko - Slovensko
4:00 PM (21:00 SELČ) Švajčiarsko - USA
6:00PM (23:00 SELČ) Portugalsko - Česko
8:00PM (01:00 SELČ) Grécko – Kanada

B-POOL, Mount Pearl Glacier

2:00PM (19:00 SELČ) Veľká Británia - Arménsko
4:00PM (21:00 SELČ) Kaymanské ostrovy - India
6:00PM (23:00 SELČ) Bermuda - Taliansko
8:00PM (01:00 SELČ) Hongkong  - Izrael


4. jún

A-POOL, Jack Byrne Arena

12:30PM (17:30 SELČ) Francúzsko – Portugalsko
2:30PM (19:30 SELČ) Pakistan – Grécko
4:30PM (21:30 SELČ) USA – Česko

7:00PM (00:00 SELČ) OTVÁRACÍ CEREMONIÁL

8:15 (01:15 SELČ) Slovensko – Kanada

B-POOL, Mount Pearl Glacier

4:30PM (21:30 SELČ) Arménsko – India

ŽENY, Mount Pearl Glacier

8:30AM (13:30 SELČ) Česko – Grécko
10:30AM (15:30 SELČ) USA – Taliansko
12:30AM (17:30 SELČ) Slovensko – Švajčiarsko
2:30PM (19:30 SELČ) Kanada – Veľká Británia


5.jún

A-POOL, Jack Byrne Arena

2:00PM (19:00 SELČ) Grécko - Nemecko
4:00 PM (21:00 SELČ) Česko - Francúzsko
6:00PM (23:00 SELČ) Portugalsko - Švajčiarsko
8:00PM (01:00 SELČ) Kanada - Pakistan

B-POOL, Mount Pearl Glacier

2:00PM (19:00 SELČ) Hongkong - Taliansko
4:00 PM (21:00 SELČ) Izrael - Bermuda
6:00PM (23:00 SELČ) India – Veľká Británia
8:00PM (01:00 SELČ) Kaymanské ostrovy – Arménsko

ŽENY, Mount Pearl Glacier

2:00PM (19:00 SELČ) Veľká Británia - Grécko
4:00 PM (21:00 SELČ) Švajčiarsko - Taliansko
6:00PM (23:00 SELČ) Slovensko - USA
8:00PM (01:00 SELČ) Kanada - Česko


6. jún

A-POOL, Jack Byrne Arena

2:00PM (19:00 SELČ) Švajčiarsko - Francúzsko
4:00 PM (21:00 SELČ) Nemecko - Pakistan
6:00PM (23:00 SELČ) USA - Portugalsko
8:00PM (01:00 SELČ) Slovensko - Grécko

B-POOL, Mount Pearl Glacier

2:00PM (19:00 SELČ) štvrťfinále  1C – 4D
4:00 PM (21:00 SELČ) štvrťfinále 1D – 4C
6:00PM (23:00 SELČ) štvrťfinále 2D – 3C
8:00PM (01:00 SELČ) štvrťfinále 2C – 3D

ŽENY, Mount Pearl Glacier

2:00PM (19:00 SELČ) Česko – Veľká Británia
4:00 PM (21:00 SELČ) Taliansko - Slovensko
6:00PM (23:00 SELČ) USA - Švajčiarsko
8:00PM (01:00 SELČ) Grécko – Kanada


7. jún

A-POOL, Jack Byrne Arena

1:15PM (18:15 SELČ) štvrťfinále 4A – 5B
3:30 PM (20:30 SELČ) štvrťfinále  4B – 5A
5:45PM (22:45 SELČ) štvrťfinále  2A – 3B
8:00PM (01:00 SELČ) štvrťfinále  2B – 3A

B-POOL, Mount Pearl Glacier

1:15PM (18:15 SELČ) semifinále 5-8 2D/3C – 1C/4D
3:30 PM (20:30 SELČ) semifinále 5-8 2C/3D – 1D/4C
5:45PM (22:45 SELČ) semifinále 1-4 víťaz 2D/3C – víťaz 1C/4D
8:00PM (01:00 SELČ) semifinále 1-4 víťaz 2C/3D – víťaz 1D/4C

ŽENY, Mount Pearl Glacier

2:00PM (19:00 SELČ) 1F – 4E
4:00 PM (21:00 SELČ) 1E – 4F
6:00PM (23:00 SELČ) 2E- 3F
8:00PM (01:00 SELČ) 2F- 3E


8. jún

A-POOL, Jack Byrne Arena

1:15PM (18:15 SELČ) o 9. miesto porazený 4A/5B – 4B/5A
3:30 PM (20:30 SELČ) o 5. miesto porazený 2A/3B – 2B/3A
3:30 PM (20:30 SELČ) o 7. miesto víťaz 4A/5B – 4B/5A (Mount Pearl Glacier)

5:45PM (22:45 SELČ) semifinále 1B – 2A/3B
8:00PM (01:00 SELČ) 1A - 2B/3A

B-POOL, Mount Pearl Glacier

1:15PM (18:15 SELČ) o 7. miesto porazený 2D/3C – 1C/4D
5:45PM (22:45 SELČ) o 5. miesto víťaz  4A/5B – 4B/5A
8:00PM (01:00 SELČ o 3. miesto 

ŽENY, Mount Pearl Glacier

11:00AM (16:00 SELČ) semifinále 5-8 porazený 2E /3F – 1F/4E
1:15PM (18:15 SELČ) semifinále 5-8 porazený 2F/3E – 1E/4F
3:30 PM (20:30 SELČ) štvrťfinále 1-4 víťaz 2E /3F – 1F/4E
5:45PM (22:45 SELČ štvrťfinále 1-4 víťaz 2F/3E – 1E/4F
8:00PM (01:00 SELČ) o 7. miesto 


9. jún

Jack Byrne Arena

10:30AM (15:30 SELČ) finále B-POOL
1:00PM (18:00 SELČ) finále ženy
3:30PM (20:30 SELČ) finále A-POOL

Mount Pearl Glacier

9:00AM (14:00 SELČ) o 5. miesto ženy
11:15AM (16:30 SELČ) o 3. miesto ženy
1:30PM (18:30 SELČ) o 3. miesto muži A-POOL

Rozpis stretnutí sa nachádza aj v prílohe.

PrílohaVeľkosť
Rozlosovanie MS v St. Johns.xls41.5 KB
Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.3 (6 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.