Senec: Prvá strata Watbergu

By TOPhbl.sk - Posted on 05 december 2012

V Senci sa hralo desiate kolo. V spolupráci s Jánom Tarnaiom vám prinášame jeho sumár

10. kolo Ihrisko Modra
    Sobota 01.12.2012
  Savages Petržalka  Skeletons Senec  4 : 1 (0:0, 2:0, 2:1)
  Martin Sekerka [A] #77 (2 + 0)
Peter Kudla #11 (0 + 2)
Peter Borko #67 (1 + 0)
Matej Stračiak #24 (1 + 0)
Peter Kollati #36 (1 + 0)
Juraj Krištof #16 (0 + 1)

Devils Petržalka  Réca Devils  5 : 3 (1:1, 2:1, 2:1)
Jozef Metzner #38 (0 + 1)

Orly Modra  Watberg Senec   2 : 1 sn (1:0, 0:1, 0:0)
  Michal Gago #9 (1 + 0)
Peter Vlasák #61 (0 + 1)
Roman Chmelík #26 (1 + 0)
    Nedeľa 02.12.2012
  Pavúci Pezinok  Dunajská Lužná  3 : 1 (0:1, 2:0, 1:0)
  Dušan Galan [C] #30 (0 + 3)
Pavol Švarc [A] #2 (1 + 1)
Ladislav Kováč #8 (1 + 0)
Peter Šurina #77 (1 + 0)
Marek Henkel #26 (1 + 0)
Martin Chudý #17 (0 + 1)

Playboy Senec  Leaders Senec  1 : 2 sn (0:0, 0:1, 1:0)
  Samuel Hromek #68 (1 + 0)
Štefan Kollár [C] #23 (0 + 1)
Marián Fekete #10 (1 + 0)
  07 Bernolákovo  Predators Nová Dedinka  5 : 0 (1:0, 2:0, 2:0)
František Višváder #99 (0 + 1)

White Eagles  Panthers Senec  3 : 4 sn (2:1, 0:0, 1:2)

Komentár Jána Tarnaia:

Savages Petržalka – Skeletons Senec     4:1 (0:0 2:0 2:1)

Začiatok zápasu sa niesol v znamení viacerých nepresností z jednej aj druhej strany, a tak sa hral nemastný-neslaný hokejbal.Opticky mali navrch hráči Savages, ale svoje útoky nedotiahli do želaného konca aj vďaka nedôrazu pred súperovým brankárom a ich útoky neboli tak prekvapivé, ako v posledných zápasoch. Možno to bolo spôsobené aj tým že im chýbal ich najlepší hráč a kapitán Košťál a tak sa v prvej tretine nepresadilo ani jedno mužstvo aj keď Skeletons síce dal gól, ale rozhodca ho neuznal pre úmyselné kopnutie do bránky.

Do druhej tretiny ale vstúpili lepšie hráči z Petržalky a hneď v prvej minúte sa presadil  Sekerka po zlej rozohrávke hostí z vlastného obranného pásma keď zachytil prihrávku a tvrdou strelou otvoril skóre zápasu. Čakalo sa,že mužstvá zvýšia svoje úsilie ale ani tento moment nepriniesol zlepšenie hry. Obe mužstvá produkovali veľa chýb a tak to bol aj naďalej priemerný zápas. V 10.min sa podarilo Savages zvýšiť stav zápasu na 2:0, to sa presadil Borko, keď mu pekne spoza bránky prihral Kudla a tak pre osamoteného Borka už nebol problém zavesiť. Skeletons po tomto góle pridal na dôraze v 11.min sa rútil sám na bránku Krištof, bol faulovaní, ale ani následne nariadené trestné strieľanie nepremenil a tak bol stav po dvoch tretinách 2:0.

V poslednej tretine sa chlapcom zo Senca ale konečne podarilo znížiť na 2:1, keď sa hneď v prvej minúte presadil Kolláti keď dostal ideálnu prihrávku od Krištofa a presne trafil osamotený do odkrytej bránky súpera. V druhej a tretej minúte sa ale presadili hráči Savages dvoma v rýchlom slede nasledujúcimi gólmi a odskočili tak súperovi na rozdieltroch gólov. Postupne sa presadili Stračiak po prihrávke od Kudlu a na konečných  4:1 stanovil výsledok zápasu po samostatnej akcii Sekerka. Zápas sa už potom len dohrával v priemernom tempe a tak si Savages pripísali ďalšie body na svoje konto.

Devils Petržalka       - Reca Devils                 5:3 (1:1 2:1 2:1)

Zápasy týchto dvoch mužstiev bývajú vždy vyrovnané a tak tomu nebolo inak ani v tomto  zápase. Na začiatok zápasu nastúpili hráči Rece v oklieštenej zostave, pretože niektorí ich hráči meškali a tak sa zo začiatku zamerali hlavne na obranu v snahe neinkasovať zbytočný gól. Hráči z Petržalky síce mali územnú prevahu, ale v koncovke sa nevedeli strelecky presadiť. Postupom času sa hra vyrovnala aj vďaka tomu, že Rece už prišli hráči a tak sa bolo na čo pozerať na oboch stranách. V 8.min pri presilovej hre sa Rece podarilo otvoriť skóre zápasu keď strelu od modrej čiary ktorú vyslal Metzner brankár vyrazil len pred seba, tam sa najlepšie zorientoval Repasi a dorazil nikým nekrytý loptičku za chrbát brankára Petržalky 0:1 V 12.min ale Bratislavčania vyrovnali po peknej akcii v útočnom pásme súpera, keď spoluprácu na jeden dotyk po osi Jesenský-Lichner-Goldschmitd posledne menovaný tečom medzi nohy brankára vyrovnal stav na 1:1

V druhej tretine sa hral z oboch strán rovnako útočný hokejbal, mužstvá si vytvárali pekné príležitosti na skórovanie a hneď 2.min sa to podarilo opäť hráčom z Bratislavy, keď sa dravým prienikom po pravej strane ihriska uvoľnil Pinkava,prihral Vrablecovi a ten nekompromisne  trestal 2:1. Hneď s protiútoku bolo ale vyrovnané, keď buly vyhral Repási prihral Andymu Ravaszovi, ten sa predral až pred brankára Petržalky a na dva krát skóroval a vyrovnal tak stav na 2:2. Aj naďalej sa mužstvá snažili strhnúť vedenie na svoju stranu a podarilo sa to v 8.min Belešovi keď jeho prudkú strelu po prihrávke od Slobodu  brankár neudržal v lapačke a tá mu vypadla do bránky 3:2.

V poslednej tretine sa skóre menilo v 3.min keď Vrablec ideálnou prihrávkou z vlastného pásma našiel na strede úplne voľného kapitána Petržalky Pinkavu a ten v samostatnom nájazde nezaváhal 4:2 .Rece sa ale podarilo v 6.min zdramatizovať výsledok, keď po jednom útoku Pisár nahadzoval loptičku na bránku súpera a tam si ju nešťastným zásahom zrazili hráči z Bratislavy do vlastnej bránky 4:3. Hráči z Rece potom vrhli všetky sily do útoku, neraz ohrozili bránku súpera ale vyrovnať sa im už nepodarilo. Naopak v 13.min keď už pomýšľali na prípadné stiahnutie brankára vystrelil z trištvrte ihriska kapitán Petržalky Goldschmitd a loptička sa ocitla na prekvapenie všetkých v bránke Rece 5:3 a tak sa z víťazstva nakoniec tešili Bratislavčania.

Orly Modra - Watberg Senec  2:1sn  (1:0 0:1 0:0  1:0)

V zápase kola proti sebe nastúpili mužstvá z finále predchádzajúceho ročníka a ktoré sa navzájom dobre poznajú. Mužstvo z Modry sa snažilo vrátiť hráčom zo Senca finálov úprehru z minulého roka a Watberg sa snažil udržať si v tomto ročníku neporaziteľnosť. Keďže sa mužstvá poznajú, vyzeral podľa toho aj priebeh celého zápasu. Od samého začiatku sa obe mužstvá zamerali hlavne na obranu v snahe nedostať gól, navzájom si strážili svoje opory či už na jednej strane Gašparika a Jelemenského, alebo na druhej strane Kováča a Chmelíka. Mužstvá si nedali ani centimeter plochy zadarmo a tak sa hralo jeden na jedného. Hneď na začiatku v 3.min sa ale domáci ujali vedenia zásluhou samostatného úniku rýchlonohého Gaga ktorého na červenej čiare vysunul časovanou prihrávkou Vlasák a ten v samostatnom nájazde usmernil strelu pod lapačku brankára z Watbergu 1:0. Pred vynikajúcou diváckou kulisou mužstvá predvádzali výborný hokejbal s množstvom osobných súbojov a niekoľkými peknými akciami na oboch stranách ihriska.

V druhej tretine sa obraz hry nezmenil, mužstvá sa navzájom strážili a dávali si pozor na rýchle útoky súpera. V mužstve Watbergu citeľne chýbal Hracho, ktorý v spolupráci s Robertom Kováčom vytvárajú najúdernejšiu formáciu prvého útoku a tak sa Kováč vpredulen ťažko presadzoval. V 6.min sa hráčom zo Senca podarilo vyrovnať zásluhou Chmelíka, ktorý sa snažil z pravej strany ihriska nájsť prihrávkou pred súperovou bránkou svojho spoluhráča, ale loptičku si nešťastnou náhodou zrazil do vlastnej bránky jeden z brániacich sa hráčov z Modry 1:1. Hráči z Modry sa snažili reklamovať posunutie bránky, ale video záznamom sa zistilo, že sa loptička dostala za bránkovú čiaru ešte pred jej posunutím. Od tohto momentu si dávali ešte viac mužstvá pozor a tak šancí bolo pomenej a tie ktoré si mužstvá vytvorili, pochytali v tomto zápase vynikajúci brankári.

V tretej tretine sa na ihrisku odvíjal vysoko-taktický zápas a tak na rad prišli trestné strieľania, v ktorých boli nakoniec šťastnejší domáci, keď rozhodujúci nájazd premenil Adam Virág a tak Watberg prvý krát v tomto ročníku odišiel z ihriska ako porazený.

M. Jelemenský (Modra): "Podľa môjho názoru bol zápas vyrovnaný,na jednej aj druhej strane bolo hodne vylúčení ale všetko to boli fauly, ktoré vyplynuli z hry, v prvej tretine sme mali viac z hry my, v druhej zasa náš súper, ale na oboch stranách stáli vynikajúci brankári, a tak mohli rozhodnúť presilové hry. Nestalo sa tak a na rad prišli samostatné  nájazdy, kde je to lotéria. Dnes sme boli úspešnejší my a som rád, že sa nám podarilo vyhrať nad našim odvekým rivalom."

Marek Miko (Watberg): "Do zápasu sme nastúpili v trochu pozmenenej zostave nakoľko nám chýbali niektorý hráči, snažili sme sa hrať zozadu zo zabezpečenej obrany, chcely sme sa hrať jednoducho a nie ísť do nejakých kľučiek cez jedného hráča, pretože súper nás dobre pozná, nedarilo sa nám v útoku tak ako by sme so to predstavovali aj preto, že  súper hral dobre vo svojom obrannom pásme a o tom nakoniec predsa svedčí aj samotný výsledok 1:1 V prvej tretine sa nám hra nedarila ale o nás je to už známe že máme aj s niektorými papierovo slabšími súpermi slabší rozbeh, zápas sa ale potom vyrovnal a v druhej tretine sme mali navrch zasa my. V poslednej sa mužstvá navzájom skôr strážili, my sme nechceli dostať súpera na koňa,každé jedno oslabenie nám uberalo síl, ale tak isto aj nášmu dnešnému súperovi. Na trestných je to už potom  vabank. Možno sme mohli skúsiť dať iných hráčov na nájazdy, ale ako som povedal, je to lotéria a dnes to vyšlo nášmu súperovi. Dúfam, že mu to na budúce rovnako športovo vrátime."

Pavúci Pezinok      - Dunajská Lužná 3:1 (0:1 2:0 1:0)

Od samého začiatku to bol zápas plný nepresností, mužstvá zle kombinovali a tak šancí na jednej aj druhej strane bolo málo. Ako prvý sa ale do vedenia dostali hráči z Dunajskej, keď sa v 4.min za bránkou Pezinka uvoľnil Chudý,peknou prihrávkou pred bránku našiel úplne voľného Henkla a ten už nemal problém zavesiť 0:1  Aj naďalej to ale bolo z oboch  strán nepresné a tak sa stav už do konca tretiny nezmenil.

V druhej tretine sa ale viac začali presadzovať Pavúci,začali lepšie kombinovať a častejšie sa presadzovali v útoku.Ich snahu korunovali vyrovnávacím gólom z 5.min keď po peknej  prihrávke od kapitána Galana na modrej sa dostal k loptičke Šurina, napriahol a prestrelil súperovho brankára 1:1. V tejto tretine sa hráči z Lužnej nevedeli presadiť,nedaril sa im  prechod do útočného pásma a keď sa dostali do pásma viazla im presnejšia finálna prihrávka, a tak prišiel zákonite trest od súpera. V 13.min sa po peknej akcii celého prvého útoku presadil Kováč a zvýšil tak stav na 2:1 pre Pezinok.

V poslednej tretine hneď v prvej minúte sa Pezinčanom  podarilo zvýšiť svoj náskok na 3:1 to strieľal Švarc keď mu prihrával opäť Galan. Zápas sa už len potom dohrával, Pavúci kontrolovali až do konca stretnutia výsledok a tak si odniesli z tohto zápasu plný bodový zisk.

Playboy Senec - Leaders Senec 1:2sn  (0:0 0:1 1:0  0:1)

V tomto dueli nastúpili proti sebe mužstvá,ktoré v tomto ročníku pomýšľajú na boj o medaily. Príjemným prekvapením je hlavne mužstvo Leaders,ktoré sa tento rok posilnilo o hráčov útočného typu a tak popri výbornej obrane,skvelom brankárovi disponujú momentálne aj dobrým útokom. Naproti tomu nastúpili hráči z Playboya konečne aj s kapitánom Kollárom, a tak sa bolo na čo pozerať počas celého stretnutia. Obidve mužstvá si boli ale vedome sily svojho súpera, a tak v tomto zápase prevládali na jednej aj druhej strane hlavne obrany a ak sa jedno či druhé mužstvo dostalo do šance, prevládali výborne chytajúci brankári.

V druhej tretine sa snažili obe mužstvá strhnúť vedenie na svoju stranu a tak jedna akcia striedala druhú. V 13.min sa to podarilo hráčom Leaders keď za bránkou Playboya vybojoval loptičku Fekete potiahol ju pred bránku a popri ľavom brankárovom betóne na dva-krát zasunul loptičku do bránky 0:1. Mužstvo z Playboyu potom zvýšilo obrátky v snahe čo najskôr vyrovnať ale do konca druhej tretiny sa na stave nič nezmenilo.

V poslednej tretine hráči z Playboyu ešte viac vystupňovali svoje tempo ale mužstvo Leaders je naozaj majstrom v bránení a tak sa im darilo odrážať súperove útoky a hroziť z  rýchlych protiútokov kde najviac hrozilo nebezpečenstvo od prvého útoku vedeného Polákom. Vyrovnať sa im podarilo v 8.min tretiny keď sa presadil prudkou strelou Hromek ktorému prihrával kapitán Kollár. Aj naďalej sa Playboy snažil strhnúť víťazstvo na svoju stranu a v závere sa mužstvo Leaders len ťažko bránilo lavínovým útokom súpera. Starým pánom, tak ako ich nazývame pomaly dochádzali sily, pretože mali v nohách ťažký zápas z predchádzajúceho dňa. V 11.min pre nedisciplinovanosť hráčskej lavice dostalo mužstvo z Playboya 2 min. o chvíľu na to nechtiac v útočnom pásme fauloval kapitán Kollár a tak Leaders mal veľkú šancu strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Hráči z Playboya svojou obetavosťou ale tieto presilovky ustáli, dokonca mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu keď 1 minútu pred koncom sa uvoľnil po pravej strane Hromek ale v nájazde na brankára nedal a tak na rad prišli nájazdy.

V nich boli nakoniec predsa len úspešnejší hráči Leaders keď rozhodujúci nájazd premenil Szilvási      .

Kollár( Playboy): "Zápas bol z oboch strán vyrovnaný. Bolo to o tom, kto dá rozhodujúci gól ten vyhrá. Z oboch strán bolo niekoľko nepremenených šancí škoda hlavne pre divákov, ale v takýchto zápasoch rozhodujú aj tie najmenšie chyby a tak sme si na súpera dávali pozor. V poslednej tretine sme tam mali niekoľko možností skórovať, po góle hlavne volala tá posledná, keď Hromek mohol rozhodnúť ale nestalo sa. V závere zápasu už súper nestačil, mal tam niekoľko zákrokov, ktoré mohol rozhodca odpískať,ale na to sa vyhovárať nemôžeme. Mali sme dať gól. Nevadí, ideme ďalej a verím, že ďalšie zápasy už budú z našej strany lepšie."

Szaraz (Leaders): "Zápas bol vyrovnaný,obe mužstvá pozahadzovali veľa šancí, my sme si dávali pozor hlavne na ich prvý útok vedený ich kapitánom. V úvode sa nám darilo, viedli sme, ale postupom času nám dochádzali sily,predsa len sme mali v nohách včerajšiu predohrávku. V závere zápasu sme nevyužili presilovky, ktoré nám súper ponúkol. Mohli sme rozhodnúť a vyhnúť sa nájazdom, ktoré sú lotéria pre obe mužstvá,v nich sme boli ale šťastnejší, a tak som rád, že sa nám podarilo zdolať jedno z najlepších mužstiev ligy. Tento rok sme postavili mužstvo tak, aby sme bodovali na prvých priečkach,čo sa nám aj celkom darí a ja dúfam, že to bude aj naďalej."

Bernolákovo - Nová Dedinka 5:0 (1:0 2:0 2:0)

Bernolákovo malo v tomto zápase čo vracať svojmu súperovi,pretože naposledy vyhralichlapci z Novej Dedinky a tak do tohto zápasu išli vrátiť súperovi požičané. Aj ich súper však chcel vyhrať a tak sa od samého začiatku hral svižný hokejbal na oboch stranách. Viac navrch ale mali hráči z Bernolákova, ktorým sa viac daril prechod do útoku a vytvárali si podstatne viac gólových príležitostí. V 7.min prvej tretiny sa zaslúžene dočkali vedenia, kde od modrej pálil Višváder, jeho strelu brankár len vyrazil pred seba,tam sa najlepšie zorientoval Koller a popod padajúceho brankára otvoril skóre 1:0        Aj v druhej tretine sa hral obojstranne rýchly hokejbal a tak sa bolo na oboch stranách na čo pozerať. Novej Dedinke chýbal ale pred bránkou dôraz a tak sa len ťažko presadzovali pred súperovou bránkou a strely od modrej alebo od červenej čiary brankár Bernolákova bez problémov kryl. V 9.min. Ale hráči Bernolákova udreli po druhý krát,keď sa po peknej kombinácii v útočnom pásme presadil strelou do šibenice Krištofič, ktorému prihrávali Šubin a Sloboda. V 13.min už bolo 3:0, to sa presadil z presilovky strelou od modrej čiary Špoták, keď mu pekne prihral Martiňák. Tretia tretina sa už len dohrávala, ale aj tak sa Bernolákovu podarilo streliť ešte dva góly a to zásluhou Šubína a Martiňáka, a tak sa z jednoznačného víťazstva 5:0 tešili domáci, ktorý svojmu súperovi nedovolili zaznamenať ani čestný úspech.

White Eagles - Panthers Senec    3:4sn (2:1 0:0 1:2  0:1)

Do posledného zápasu kola nastúpili mužstvá z dna tabuľky,ktoré v tomto ročníku ešte nezaknihovali víťazstvo. Kto by si pred zápasom myslel,že to bude slabší hokejbal,pretožemužstvá nedisponujú streleckými typmi hráčov a doteraz sa nepresadili  ani v útoku,tak by bol veľmi prekvapení. Mužstvá sa do seba pustili od samého začiatku bez rešpektu, v snahe získať prvé body do tabuľky. Pred oboma bránkami to neraz vrelo po šanciach, ktoré si mužstvá vytvárali. Na ploche sa odohrávalo množstvo osobných súbojov a mužstvá si nič nedarovali.

Ako prvý sa v tomto zápase ujali vedenia hráči Eagles zásluhou ich kapitána Pomšára, ktorý v presilovej hre po krížnej prihrávke z ľavej strany ihriska presnou strelou  otvoril skóre zápasu. Minútu na to už bolo 2:0 a to,keď sa presadil Zachar po prihrávke od Perinu. Obe mužstvá aj naďalej predvádzali útočnú hru z oboch strán a minútu pred koncom tretiny sa podarilo hráčom Panthers znížiť na 2:1. Po peknom prieniku do útočného pásma sa Voško zbavil obrancu, presnou prihrávkou našiel na kruhoch Kudláča a ten z prvej trafil presne. V druhej tretine si mužstvá dávali pozor hlavne v obrane, aby nedostali zbytočný lacný gól. Šancí ale bolo na oboch stranách dosť a tak diváci ktorý boli na tomto zápase si prišli na svoje. V poslednej tretine Panthers zvýšil svoje úsilie a odmenou im bol vyrovnávajúci gól hneď na začiatku tretiny,kedy sa po peknej prihrávke od  Ležoviča presadil presnou strelou do pravej strany bránky Haidin. Dokonalý zvrat v zápase sa podarilo dosiahnuť hráčom Panthers v 11.min a to zásluhou Lavroviča, ktorý tečoval pred brankárom strelu od Deáka a tá skončila za chrbtom brankára 2:3. Pre hráčov z Eagles to bola studená sprcha a chvíľu sa nevedeli nájsť na ihrisku. Našťastie to netrvalo dlho, vrhli všetko do útoku a 45 sek. pred záverečnou sirénou sa im podarilo vyrovnať tiež tečom, keď od modrej strieľal na bránku Blažíček a šikovným tečom medzi nohy brankára usmernil strelu Szakáll a tak sa stretnutie skončilo pre obidve zaslúženou remízou 3:3.

V nájazdoch boli predsa len úspešnejší hráči Panthers keď ako jediný premenil nájazd ich kapitán Kudláč.

Dohrávka:

Pavúci Pezinok           - Leaders Senec 1:7 (1:3 0:1 0:3)

Od tohto zápasu sa očakával vyrovnaný súboj,ale ten kto prišiel v piatej minúte na zápas bol asi sklamaný, pretože už bolo prakticky rozhodnuté – ale poporiadku. Zo začiatku zápasu sa mužstvá navzájom len oťukávali, ale v 3.min Leaders po prvý-krát udrel. V strednom pásme sa uvoľnil Seriš, potiahol loptičku do útočného pásma,našiel pred bránkou úplne nikým nekrytého Sedílka a ten medzi betóny presne trafil 0:1.O 45 sek už bolo 0:2 zásluhou Feketeho,ktorému ideálne prihral spoza bránky Szaraz a aby toho nebolo málo,tak o ďalších 42 sek sa menilo skóre opäť. V útočnom pásme sa na pravej strane uvoľnil Fojta prekrásnou prihrávkou našiel pred bránou úplne volného Poláka a ten blafákom nedal brankárovi z Pezinka šancu 0:3. Hráči Leaders sa v týchto fázach dostávali úplne jednoducho a hladko do útočného pásma súpera a tam si v podstate robili čo sa im zachcelo. S hráčmi Pezinka to vypadalo všelijako, boli zjavne otrasený takýmto, pre nich nečakaným vývojom zápasu,hrali chaoticky,prenechávali súperovi stredné pásmo, kde nestačili zachytávať rýchle kontry súpera. Po treťom góle si zobrali Pavúci oddychový čas, aby trochu skonsolidovali svoje rady a zabrzdili tak dobre rozbehnutého súpera. To sa im aj s časti podarilo, hru upokojili,začali si presnejšie prihrávať a spresnili tak svoju hru. V 7.min sa im podarilo znížiť na 1:3 keď sa z ľavej strany nebojácne cez dvoch obrancov predral Idešic až pred bránku súpera,našiel presnou prihrávkou pri pravej tyčke Tomáša a ten nemal problém zasunúť loptičku do odkrytej časti bránky.

V druhej tretine to bol skôr taktický boj a tak v nej padol len jeden gól a to zásluhou Leadersu ktorý zvyšoval svoj náskok opäť na rozdiel troch gólov keď sa v 10.min presadil po prihrávke od Foitu Lacko,ktorý z medzi kruhov prudkou strelou rozvlnil sieť za súperovím brankárom 1:4,

V poslednej tretine  hráči z Leaders kontrolovali vývoj stretnutia, Pezinok opäť prestal kombinovať, súper tak ovládol dianie v poslednej tretine a poľahky zvyšoval svoj náskok. Svoje kvality ukázal opäť Polák kedy v rozmedzí ôsmych minút 3x skóroval a tak definitívne pochoval nádeje Pezinka na prijateľný výsledok. Pre chalanov z Pezinka to bola krutá prehra, ale pri hre, ktorú v tomto zápase produkovali, sa nedalo ani nič iné čakať. Naopak, Leaders ukazuje v tomto ročníku,že disponuje vyváženým mužstvom na každom poste a že do budúcnosti treba s ním v každom zápase počítať.

Povedali po zápase :

Dušan Galan (Pezinok): "V zápase nám jednoznačne ušiel začiatok zápasu,nevedeli sme si prihrať,zle sme kombinovali a tak nám súper ľahko ušiel na rozdiel troch gólov. Proti takto rozbehnutému súperovi sa potom ťažko hrá,zobrali sme si síce oddychový čas,chvíľu to aj fungovalo,do konca tretiny sme znížili, ale aj tak sme sa nevyvarovali niekoľkých chýb v druhej tretine a tak nám súper odskočil opäť na rozdiel troch gólov. V poslednej časti nám viazla kombinácia, nič nám nevychádzalo a tak sa nemôžeme ani  čudovať pre nás dosť krutému výsledku. Neostáva mi nič iné ako pogratulovať súperovi k dnešnému úspechu a dúfam, že sa naša hra zlepší už v budúcom zápase."

Szaraz (Leaders): "S výsledkom som maximálne spokojný, úvod nám vyšiel ako z rozprávky a potom sa celému mužstvu darí. V poslednej tretine explodoval náš najlepší hráčPolák a tromi gólmi v podstate rozhodol. Som rád, že sa nám takto darí a dúfam, že to  pôjde takto ďalej."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.7 (3 votes)