Ružinov vo finále turnaja v Novom Strašecí tesne podľahol českej reprezentácii


By Ján Ivančík - Posted on 23 august 2016

Na turnaji o pohár města Nového Strašecí sa predstavil Ružinov i Slovan Bratislava.

Prestížou nabitý turnaj v Novom Strašecí privítal hneď dve slovenské mužstvá. K takým výberom ako je reprezentácia ČR, Alpiq Kladno, či Kovo Praha sa pridal aj slovenský extraligista Leaders Ružinov a zástupca ZHBL HBT Slovan Bratislava.

O poznanie lepšie sa darilo slovenskému extraligistovi, ktorý sa pred novou sezónou netají vysokými ambíciami. Na ne očividne má právo, pretože na kvalitne obsadenom turnaji získal striebro. Slovanistom sa darilo menej, keď skončili na poslednej, ôsmej priečke.

Z celkového triumfu sa tešili českí reprezentanti, ktorí si pripísali na deviatom ročníku turnaja o pohár města Nového Strašecí v základnej skupine výhry 7:2 nad Prahou, 6:0 nad Slovanom a 9:0 proti domácemu výberu HBC Nové Strašecí. Nasledovali výhry nad Kladnom a vo vyrovnanom finále sa česká reprezentácia naozaj poriadne potrápila azda jediný krát na turnaji, keď zvíťazila 2:0 nad Ružinovom.

Pre český výber šlo o prípravu, ktorá bude pokračovať po jesennej časti extraligy v Gajaroch, kde zavíta aj slovenská reprezentácia a výber Švajčiarska.

Výsledky turnaja v Novom Strašecí:

1. Reprezentácia České republiky
2. Leaders Ružinov Bratislava
3. HBC Alpiq Kladno
4. HBC Nové Strašecí
5. TJ Kovo Praha
6. TJ Snack Dobřany
7. Elba DDM Ústí nad Labem
8. HBT Slovan Bratislava

foto: benyhogalerie.cz

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.3 (3 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.