Rozmanitosť a zábava. O tom sú gajarské kempy pre juniorov


By Ján Ivančík - Posted on 10 august 2016

Juniorské kempy v Gajaroch sa tešia obľube. Majú za sebou ďalšiu vydarenú epizódu.

Júl v Gajaroch patril aj tento rok letným hokejbalovým táborom. Po ôsmy raz sa na Záhorí zišlo niekoľko desiatok detí, aby si pod vedením trénera Ľubomíra Lišku a ďalších skúsených trénerov (Králik a Mašlonka) spestrili svoje leto a rozvíjali športové schopnosti.

Kempy trvali tri týždne a zúčastnili sa ich deti narodené od roku 2000 až do roku 2009. Ak si ale niekto pod hokejbalovým kempom predstavuje nekonečný dril zručností, je na veľkom omyle.

„Sme veľmi radi, že táto naša tradícia sa rozvíja a rok čo rok je o naše kempy veľký záujem. Dôraz kladieme na rozmanitosť. Pre deti musí byť čas strávený s nami najmä príjemnou zábavou,“ hovorí pre TOPhbl.sk Liška.

Deti si tak okrem hokejbalu zahrali aj iné športy ako napríklad in-line hokej, či floorbal. Nechýbali ani spestrenia vo forme ping-pongu, tradičného splavovania Moravy, či olympijských hier.

Pre deti sme pripravili aj trošku adrenalínu, keď celú noc stanovali vonku a privykli si aj na nehostinnejšie podmienky. Inak sme strávili celý kemp v Aréne 71, ktorá pre nás pripravuje ideálne podmienky. Deti majú k dispozícii všetko, čo potrebujú a to ako po športovej, tak aj po ostatných stránkach. Hneď vedľa ihriska je skvelá reštaurácia a šatne, čo je veľkým plusom,“ dodáva Liška.

Kempy sa tak pomaly, ale isto  približujú k svojej prvej dekáde. Kto má záujem sa o rok pridať, je vrelo vítaný.

„Budeme veľmi radi, ak sa k nám pridajú aj ďalšie deti. Okrem športových zručností, ktoré sa im určite zídu tu nájdu aj mnoho nových kamarátov a užijú si veľa zábavy,“ pozýva Ľubomír Liška.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.