Rozlosovanie Mamut Cupu U14 a U18


By Ján Ivančík - Posted on 30 apríl 2011

Prinášame vám rozlosovanie blížiaceho sa Mamut Cupu.

MAMUT CUP 2011 (M-SR U18)  MARTIN, 30.4. – 1. 5. 2011
Hokejbalové ihrisko pri Sokolovni Martin

HBK Kometa Vrútky
JK Medokýš Martin                                                                 
MŠK Worms Kežmarok                                                                      
CTM Bratislava                                                           
HBK Nové Zámky
Olympionik Považská Bystrica                                                                                                                      

30.4.2011

9:30 hod.        HBK Kometa Vrútky – MŠK Worms Kežmarok                           1                     
10:30 hod.        JK Medokýš Martin – Olympionik Považská Bystrica                 2                     
11:30 hod.        CTM Bratislava – HBK Nové Zámky                                          3                     
12:30 hod.        Olympionik Považská Bystrica – MŠK Worms Kežmarok           4                     
13:30 hod.        HBK Nové Zámky – HBK Kometa Vrútky                                   5                     
14:30 hod.        CTM Bratislava – JK Medokýš Martin                                        6                     
15:30 hod.        Olympionik Považská Bystrica – HBK Kometa Vrútky                7                     
16:30 hod.        MŠK Worms Kežmarok – CTM Bratislava                                  8                     
17:30 hod.        HBK Nové Zámky – JK Medokýš Martin                                               9         
 
1.5.2011

9:00 hod.        JK Medokýš Martin – MŠK Worms Kežmarok                            10
10:00 hod.        Olympionik Považská Bystrica – HBK Nové Zámky                   11
11:00 hod.        HBK Kometa Vrútky – CTM Bratislava                                       12
12:00 hod.        MŠK Worms Kežmarok – HBK Nové Zámky                              13
13:00 hod.        CTM Bratislava – Olympionik Považská Bystrica                       14
14:00 hod.        HBK Kometa Vrútky – JK Medokýš Martin                                 15 

Všetky stretnutia sa hrajú 2x15 min. čistého času.




MAMUT CUP 2011 (M-SR U14) VRÚTKY, 30.4. – 1. 5. 2011
Hokejbalové ihrisko pri Sokolovni (vedľa železničnej stanici vo Vrútkach)

SKUPINA A                                                                        SKUPINA B 

JK Medokýš Martin                                                                  HBK Kometa Vrútky
ŠK 98 Pruské                                                                          MŠK Worms Kežmarok
Fighters Spišská Belá                                                              HBK Nitrianski rytieri Nitra
ŠK Harvard Partizánske                                                CVČ P.A.K. Podolínec
 

30.4.2011 

8:00 hod.        HBK Kometa Vrútky – CVČ P.A.K. Podolínec                1          B         
9:00 hod.        JK Medokýš Martin – ŠK Harvard Partizánske               2          A
10:00 hod.        ŠK 98 Pruské – Fighters Spišská Belá                          3          A                    
11:00 hod.        MŠK Worms Kežmarok – HBK Nitrianski rytieri Nitra       4          B                    
12:00 hod.        Fighters Spišská Belá – JK Medokýš Martin                  5          A                    
13:00 hod.        ŠK Harvard Partizánske – ŠK 98 Pruské                        6          A                    
14:00 hod.        HBK Nitrianski rytieri Nitra – HBK Kometa Vrútky           7          B                    
15:00 hod.        CVČ P.A.K. Podolínec – MŠK Worms Kežmarok           8          B                    
16:00 hod.        JK Medokýš Martin – ŠK 98 Pruské                              9          A                    
17:00 hod.        Fighters Spišská Belá – ŠK Harvard Partizánske          10          A
18:00 hod.        HBK Kometa Vrútky – MŠK Worms Kežmarok              11         B
19:00 hod.        HBK Nitrianski rytieri Nitra – CVČ P.A.K. Podolínec      12          B  

1.5.2011

 8:00 hod.        A 3 – B 4                                 o 5.- 8. miesto              13
9:15 hod.        B 3 – A 4                                 o 5.- 8. miesto              14
10:30 hod.        A 1 – B 2                                 semifinále 1                  15
11:45 hod.        B 1 – A 2                                 semifinále 2                  16
13:00 hod.        prehra 13 – prehra 14                o 7. miesto                   17
14:15 hod.        víťaz 13 – víťaz 14                    o 5. miesto                   18
15:30 hod.        prehra 15 – prehra 16                o 3. miesto                   19
16:45 hod.        víťaz 15 – víťaz 16                    finále                           20

Všetky stretnutia sa hrajú 2x15 min. čistého času.

V nedeľných zápasoch v prípade remízy v riadnom hracom čase rozhodujú po 3 samostatné nájazdy a potom po 1 až do rozhodnutia

Vaše hodnotenie: None Priemer: 1 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.