Red Bauer ide do organizácie projektu s cieľom "nech to stojí za to"


By Ján Ivančík - Posted on 13 december 2009

Na fare to bude v januári opäť žiť hokejbalom. Red Bauer v spolupráci s WFR Taxi organizuje skvelý hokejbalový zážitok. "Snažíme sa čo najviac, aby si každý účastník z turnaja niečo odniesol. Najmä aby každý odchádzal s pocitom, že stálo za to zúčastniť sa," tvrdí organizátor Ivan Gulai.

„Podnetom na usporiadanie turnaja bolo odvdačiť sa nášmu hlavnému sponzorovi a to WFR Taxi Service. Pôvodne sme chceli turnaj organizovať vo vianočnom období, no nedali sa zohnať priestory," povedal pre fhbl.sk hlavný organizátor podujatia Ivan Gulai i pokračoval: "Na farskom ihrisku sa dodržiavajú sviatky, čo sme chápali. Na chrenovskom ihrisku boli podmienky veľmi nevyhovujúce pre organizovanie turnaja a v CVČ Domino boli síce veľmi ochotní, ale kedže ihrisko je v dezolátnom stave usporiadanie projektu na tomto mieste bolo taktiež nemysliteľné. Odhodlali sme sa preto a skúsili ešte raz osloviť farnosť na Klokočine."

Turnaj na fare nie je ničím neobyčajným. Avšak každý má svoje podmienky, preto je zrejmé, že ich malo i CCVČ na Klokočine. "Po pár dňoch nám prišiel e-mail, ktorý potvrdil našu akciu. Podmienky boli jasne stanovené, medzi inými i nevyberanie štartovného," tvrdí Gulai. 

Mužstvo Red Baueru sa teda pustilo do náročnej úlohy. Zdá sa, že to s turnajom vyzerá sľubne. Na čo sa môžu návštevníci a účastníci tešiť? "Snažíme sa podielať na organizácii čo najusilovnejšie, aby tento projekt mal svoju kvalitu a aby si každý z hráčov po ukončení turnaja povedal, to skutočne stálo za zúčastnenie sa. Počas turnaja bude rozhodovať profesionány rozhodca, nemala by chýbať ani hudba. O občerstvenie bude postarané bufetom," vyslovil sa hlavný organizátor.

Azda niet podujatia, od ktorého by sa niečo neočakávalo. Zisk, zábava, dobrá nálada, alebo iba priateľská snaha urobiť iným radosť. O čo ide Red Baueru?

"Naším cieľom je zorganizovať čo najkvalitnejší turnaj za čo najmenšie náklady. Organizovať takto veľký projekt nie je ľahké. Preto nám veľmi pomohol hlavný partner WFR Taxi Service.Taktiež náš ďalší sponzor Fany Sport, ktorý nám ponúkol vecné ceny pre víťazov. Taktiež firma Sart nám veľmi uľahčila prácu, čo sa týka ocenení v podobe pohárov. Všetkým týmto sponzorom sa touto cestou chcem čo najsrdečnejšie poďakovať. V mediálnej spolupráci je taktiež mnoho ľudí ochotných spolupracovať ako aj portál FHBL.sk," povedal pre náš web Ivan Gulai a pridal i klubové výhľady: "Očakávania z tohto turnaja sú vysoké, kedže behom dvoch-troch dní sme obsadili 12 mužstiev. Prihlásené kluby majú svoje kvality, o čom svedči napríklad i účasť majstra prvej FHBL, taktiež druhý a tretí umiestnený v tejto lige. Z druhej ligy sa taktiež nahlásili prvý traja umiestnení v sezóne. Myslím si, že pre diváka bude toto podujatie veľmi atraktívne a bude sa na čo pozerať," myslí si Gulai.

Organizátorom je teda druholigista z Red Baueru. Tomu uplynulá sezóna nie veľmi vyšla. Jej záver však až nad očakávania. Sponzori vniesli do klubu nový dych o čom svedčí i pripravovaná akcia. Ich očakávania budú isto vysoké.

"Red Bauer na tomto turnaji nemá veľké očakávania. Ideme sa zúčastniť pre zábavu ako partia. Sme veľmi dobrý kolektív a na tomto turnaji nám ide o vychutnanie si skvelého hokejbalového zážitku," poprel vysoké ambície organizátor Ivan Gulai.

Plagát pozývajúci na novoročný turnaj na fare:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

PRAVIDLÁ: Hrá sa podľa pravidiel Farskej hokejbalovej ligy, nájdete ich na stránke: www.fhbl.sk alebo na oficiálnej stránke ligy www.fhbl.gorazd.eu

Hrá sa s tenisovou loptičkou naplnenou vodou, hráči musia mať rovnaké dresy a rukavice! Čakacia doba neexistuje, hrá sa 3 x 10 min. Hráč, ktorý vyvolá šarvátku je vylúčený z turnaja. Pri bitke jedného alebo viac hráčov, je z turnaja vylúčený celý tím!
KONTAKT: wfrcup@gmail.com , 0910 183 124

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
13 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.