Premiérka prijala majsterky sveta


By TOPhbl.sk - Posted on 20 august 2011

FOTO: Predsedníčka vlády SR Iveta Radičová sa v Trnave stretla so slovenskými  reprezentantkami, ktoré získali historickú zlatú medailu na nedávnych majstrovstvách sveta v Bratislave.

„Rada by som sa poďakovala celému Vášmu tímu i tímu organizátorov majstrovstiev. My všetci sme na Vás nesmierne hrdí,“ zablahoželala slovenským hokejbalistkám k získaniu cennej trofeje.

Ocenila najmä to, že hráčky dokázali zdolať dlhoročnú jednotku v tomto športe. „Zdolali ste Kanadu, ktorá si víťazstvo dlho držala vo svojich rukách! “ tešila sa premiérka. Sama opísala hráčkam svoje športové nadšenie slovami: „Nepodpísala som jediný dokument, keď ste hrali!“

Vyzdvihla húževnatosť a zápal pre hru, ktorú hráčky korunovali získaním navyššej méty. Ich úsilie a veľký úspech označila za vzor pre ďalších slovenských športovcov. Do ďalších sezón zaželala I. Radičová slovenskému ženskému hokejbalu čo najviac úspechov a víťazstiev.

Hráčky premiérka obdarovala štýlovými USB kľúčmi, ktoré im majú pomôcť uchovávať si čo najviac športových informácií, od zástupcov hokejbalového zväzu dostala I. Radičová na pamiatku športové dresy a medailu.

zdroj: premierkasr.sk

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.