Poľadovica pribrzdila dvojkolo v OHL

By TOPhbl.sk - Posted on 26 december 2012

V sobotu bolo na programe ôsme a deviate kolo OHL v Lopašove. Poľadovica však menila plány.

Poľadovica narobila problémy organizátorom ligy v Lopašove. Pre zlé počasie sa odohralo iba ôsme kolo. V súboji posledných tímov Mustangs vysoko vyhral nad Koválovcom a pripisuje si prvé body. Vyrovnaný duel zviedli Ravens a Oreské, kde záver zvládlo lepšie Oreské. Kvalitný zápas sa odohral medzi Monou a Vieskou. Rozhodovali v ňom až samostatné nájazdy. V poslednom meraní síl si Colorado poradilo z Častkovom

Barca Lopašov  odložené  HbK Koválovec

V Nedeľu 26.12.pokračovala OHL  kompletným 10.kolom. Vieska vyhrala nad  Coloradom, ktoré v tomto zápase veľmi brankár nepodržal. Doťahovalo únik Viesky vždy na dvojgólový rozdiel, v závere hry však Vieska odskočila výraznejším rozdielom, na čo už Colorado gólovo neodpovedalo. Aj tak sa však hral rýchly a kvalitný zápas. Rovnako nesklamal ani nasledujúci šláger. Častkov viedol už 0:3m ale vedenie neudržal, kedže húževnaté Oreské viac túžilo po víťazstve. To sa im aj nakoniec podarilo. Mustangs sa pokúsil o malý zázrak, keď v prvej tretine viedol nad technicky dobre vybavenou Monou. Napodiv sa hral vyrovnaný duel, Mona záver zápasu zvládla lepšie a pripisuje si tri body. V poslednom boji a domácom derby sa ukázalo, že výsledok nie vždy zodpovedá výkonu predvedenému na ihrisku. Barca položila základ úspechu v prvej tretine, Ravens sa snažil o vyrovnanie a často sa dostávali pred bránu súpera, no v nej čaroval brankár Baláž. Naopak za Ravens mal v bráne smolu Papp, za jeho chrbtom končilo priveľa akcií Barce.

Strelec kola :Patinka M. - 6 gólov