Playboy Senec obhájil prvenstvo na turnaji v Senci a Modre


By TOPhbl.sk - Posted on 01 september 2016

Obľúbený senecký turnaj - Memoriál Jána Pšenka úspešne napísal ďalšie pokračovanie.

V Senci a v Modre sa po deviaty raz konal Memoriál Jána Pšenka. Aj tentoraz sa stal, opäť po roku, korisťou Hbk Playboy Senec. Striebro vybojoval tím z Hrnčiaroviec.

Výsledky stretnutí:

Základné skupiny:
Piatok, 26.8.2016 (Ihrisko SENEC):
1.    13:30    Hbk Playboy Senec    4 : 2    Hbk Slávia Právnik Bratislava
1.    14:15    Hbk Skeletons Senec    2 : 5    Hbk Leaders Senec
2.    15:00    Hbk Vrbovské Lavíny    3 : 5    Hbk Savages Petržalka
3.    15:45    Hbk Hbk Playboy Senec    7 : 1    Hbk Leaders Senec
4.    16:30    Hbk Savages Petržalka    2 : 3sn    Hbk Slávia Právnik Bratislava
5.    17:15    Hbk Vrbovské Lavíny    3 : 1    Hbk Skeletons Senec
 
Piatok, 26.8.2016 (Ihrisko MODRA):
1.    09:45    HC Chilli Pezinok    2 : 0    Hbk Pavúci Pezinok
2.    10:30    Hbk Jokerit Pezinok    1 : 5    Hbk Draci Pezinok
3.    11:15    Hbk Adler Nitra    4 : 5 sn    Hbk Gladiators Hrnčiarovce
4.    12:00    HC Chilli Pezinok    1 : 2    Hbk Márna Snaha NMnV
5.    12:45    Hbk Draci Pezinok    5 : 0    Hbk Pavúci Pezinok
6.    13:30    Hbk Márna Snaha NMnV    1 : 5    Hbk Adler Nitra
7.    14:15    Hbk Jokerit Pezinok    0 : 5    HC Chilli Pezinok
8.    15:45    Hbk Márna Snaha NMnV    0 : 2    Hbk Pavúci Pezinok
9.    16:30    Hbk Jokerit Pezinok    2 : 6    Hbk Adler Nitra
10.    17:15    Hbk Gladiators Hrnčiarovce    2 : 0    Hbk Draci Pezinok
 
Sobota, 27.8.2016 (Ihrisko SENEC):
7.    10:00    Hbk Leaders Senec    0 : 5    Hbk Slávia Právnik Bratislava
8.    11:00    Hbk Playboy Senec    2 : 0    Hbk Savages Petržalka
9.    12:00    Hbk Skeletons Senec    2 : 6    Hbk Slávia Právnik Bratislava
10.    13:00    Hbk Playboy Senec    2 : 0    Hbk Vrbovské Lavíny
11.    14:00    Hbk Skeletons Senec    2 : 4    Hbk Savages Petržalka
12.    15:00    Hbk Vrbovské Lavíny    0 : 4    Hbk Slávia Právnik Bratislava
13.    16:00    Hbk Savages Petržalka    0 : 2    Hbk Leaders Senec
14.    17:00    Hbk Skeletons Senec    0 : 5    Hbk Playboy Senec
15.    17:45    Hbk Leaders Senec    3 : 2    Hbk Vrbovské Lavíny
 
Sobota, 27.8.2016 (Ihrisko MODRA):
11.    08:45    Hbk Pavúci Pezinok    5 : 0 k    Hbk Adler Nitra
12.    09:30    HC Chilli Pezinok    1 : 2    Hbk Gladiators Hrnčiarovce
13.    10:15    Hbk Draci Pezinok    3 : 2    Hbk Márna Snaha NMnV
14.    11:00    Hbk Pavúci Pezinok    1 : 6    Hbk Gladiators Hrnčiarovce
15.    11:45    HC Chilli Pezinok    2 : 3 sn    Hbk Draci Pezinok
16.    13:15    Hbk Jokerit Pezinok    4 : 3    Hbk Márna Snaha NMnV
17.    14:00    HC Chilli Pezinok    6 : 7    Hbk Adler Nitra
18.    14:45    Hbk Gladiators Hrnčiarovce    5 : 4 sn    Hbk Márna Snaha NMnV
19.    15:30    Hbk Jokerit Pezinok    0 : 2    Hbk Pavúci Pezinok
20.    16:15    Hbk Draci Pezinok    5 : 3    Hbk Adler Nitra
21.    17:00    Hbk Jokerit Pezinok    1 : 6    Hbk Gladiators Hrnčiarovce

Tabuľky základnej časti

A Skupina (Ihrisko SENEC)    Body    Skóre

1.     Hbk Playboy Senec             15 20 :  3
2.     Hbk Slávia Právnik Bratislava 11 20 :  8
3.     Hbk Leaders Senec              9 11 : 16
4.     Hkb Savages Petržalka          7 11 : 12
5.     Hbk Vrbovské Lavíny            3 8  : 15
6.     Hbk Skeletons Senec            0 7  : 23

B Skupina (Ihrisko MODRA)    Body    Skóre

1.     Hbk Gladiators Hrnčiarovce 16 26:11
2.     Hbk Draci Pezinok          14 21:10
3.     Hbk Adler Nitra            10 25:24
4.     Hbk Pavúci Pezinok          9 10:13
5.     HC Chilli Pezinok           7 17:14
6.     Hbk Márna Snaha Nové M.n/V. 4 12:20
7.     Hbk Jokerit Pezinok         3 8 :27

O postup do štvrťfinále:
Nedeľa, 28.8.2016 (Ihrisko SENEC):
    09:30    Hbk Skeletons Senec    4 : 5    Hbk Leaders Senec
    10:15    Hbk Savages Petržalka   4 : 2    Hbk Vrbovské Lavíny

 
Nedeľa, 28.8.2016 (Ihrisko MODRA):
    09:00    Hbk Márna Snaha NMnV   0 : 5 k    Hbk Adler Nitra
    09:45    Hbk Pavúci Pezinok   0 : 2    HC Chilli Pezinok

 
Nedeľa, 28.8.2016 (Ihrisko SENEC):
Štvrťfinále:
    11:00    Hbk Leaders Senec    3 : 2    Hbk Draci Pezinok
    11:45    Hbk Savages Petržalka1 : 4    Hbk Gladiators Hrnčiarovce
    12:30    Hbk Adler Nitra  4 : 3 sn    Hbk Slávia Právnik Bratislava
    13:15    HC Chilli Pezinok    0 : 3    Hbk Playboy Senec

Semifinále:
    14:00    Hbk Gladiators Hrnčiarovce5 : 2    Hbk Adler Nitra
    14:45    Hbk Leaders Senec  2 : 4    Hbk Playboy Senec

O 3. miesto:
    15:45    Hbk Adler Nitra    1 : 0 sn    Hbk Leaders Senec
Finále:
    16:30    Hbk Playboy Senec  6 : 0    Hbk Gladiators Hrnčiarovce

Konečné umiestnenie tímov
1. Hbk Playboy Senec
2. Hbk Gladiators Hrnčiarovce
3. Hbk Adler Nitra
4. Hbk Leaders Senec
5. Hbk Slávia Právnik Bratislava
6. Hbk Draci Pezinok
7. Hc Chilli Pezinok
8. Hbk Savages Petržalka
9. Hbk Pavúci Pezinok
10. Hbk Vrbovské Lavíny
11. Hbk Márna Snaha Nové Mesto nad Váhom
12. Hbk Skeletons Senec
13. Hbk Jokerit Pezinok

Individuálne ocenenia hráčov
Najlepší hráč   Maťo Pokrývka #7    Hbk Playboy Senec    15 bodov (7+8)
Najlepší strelec Ján Rímsky #66    Hbk Leaders Senec    10 gólov
Najlepší brankár Jaroslav Katoš #1    Hbk Playboy Senec

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.