Orzságh Cup so zaujímavými cenami i veľkými menami


By joziva - Posted on 11 máj 2015

Na najväčšom slovenskom turnaji nebude chýbať kvalitná usporiadateľská služba, ale ani minizáchranka.

Orzságh Cup sa nezadržateľne blíži a s jeho blížiacim sa termínom začiatku bojov o cennú trofej je jasnejších aj čoraz viac detailov. Organizátori už predstavili nie len partnerov a ceny pre víťazov, ale postupne vychádzajú najavo aj známe mená, ktoré bude na turnaji možné zastihnúť.

„V prvom rade patrí naša veľká vďaka spoločnosti BDM Group, ktorá sa postará o SBS službu na turnaji. Budeme mať k dispozícii 14 člennú SBS službu a aj záchrannú službu na každom štadióne. Na turnaji bude aj menšia sanitka. Ďalším dôležitým sponzorom je CVT Šport, ktorý venuje hokejky pre najlepších jednotlivcov a spoločnosť Bison venuje prilbu pre brankára. Vďaka patrí aj SHbÚ, ktorá nám venovala trofeje,“ vraví Martin Caban pre TOPhbl.sk.

Ako už bolo spomenuté, na veľkom turnaji nebudú chýbať ani veľké mená. Je samozrejmé, že tie budú postupne pribúdať, ale už teraz to stojí za to.

Za martinské mužstvo Chlapci by mal nastúpiť  Richard Pánik. V drese One Taxi zas nastúpi Rosandič i talentovaný Valent, ktorý je kapitánom hokejovej reprezentácie do 18 rokov a zároveň najmladší hráč, ktorý nastúpil v hokejovej extralige a prekonal Gáboríkov rekord. Za Diakovú nastúpi Říha, za Sharks Jurík s Obšutom, za Gelnicu zas Skalický. Za VB Spišskú Novú Ves nastúpi Lapšanský i Godla, za Aqualand Predators Klouda, v drese Spartans BB bude hrať Mário Roth, za Trenčín sa predstaví Tomáš Záborský, no zaujímavých mien bude rozhodne požehnane,“ pozýva všetkých fanúšikov dobrého hokejbalu do hľadiska Martin Caban.

Mužstvá si môžu už v predstihu vypísať súpisku, s ktorou budú na turnaji štartovať. Nájdu ju na tomto odkaze. Pripomeňme ešte, že na všetkých ihriskách sa bude hrať na leštenom betóne.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.8 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
14 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.