Országh Cup pozná svoje rozlosovanie, kvalita je opäť citeľná


By TOPhbl.sk - Posted on 27 máj 2016

Organizátori čo do počtu tímov najväčšieho slovenského hokejbalového turnaja zverejnili rozlosovanie Országh Cupu.

Súťažné mužstvá boli rozdelené do ôsmich základných skupín, z ktorých každá má štyroch účastníkov. Celkovo tak do bojov zasiahne 32 tímov. Bojovať sa bude v troch halách, počas dvoch dní - v sobotu 18. júna a v nedeľu 19. júna.

V spolupráci s firmou Bison Sportswear pripravili organizátori aj milé prekvapenie pre najlepšieho brankára. Ten totiž okrem iného zinkasuje aj štýlovú brankársku masku.

Rozlosovanie tímov do skupín:

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
Slovenský orol Trenčín Slovensko U18 Bukovinka Zvolen Sharks Zvolen
HbK One Taxi B. Bystrica HBC Knights Cactus Bardejov HBK Diaková Sparta Sekier Zvolen
Adler Trebišov Liptovský Mikuláš Wings Žilina OZ FPS Sp. Nová Ves
Legendy Detva Victors Podbrezová Autogames Senica Spartans B. Bystrica
Skupina E Skupina F Skupina G Skupina H
Red Rats Kežmarok Slovensko U20 Chlapci z Martina Aqualand Predators Poprad
Panthers Senica Brazzers Dubnica Funky Monkeys L. Mikuláš HBC 2012 Piešťany
Iskra Banská Bystrica Watberg Senec HBK Lion Svidník DCA Stars Dubnica
HbK Čadca UMB Hockey Team B. Bystrica MiB Zvolen KHL Kátlovce

Program zápasov - sobota:

čas HALA A ZIMNÝ ŠTADIÓN

8:00    HBK Diaková    Bukovinka Zvolen
8:45    Žilina    Autogames Senica
9:30    Aqualand Predators Poprad    HBC 2012 Piešťany
10:15    DCA Stars Dubnica    KHL Kátlovce
11:00    HbK One Taxi B. Bystrica    Legendy Detva
11:45    Slovenský orol Trenčín    Adler Trebišov
12:30    Red Rats Kežmarok    Panthers Senica
13:15    Iskra Banská Bystrica    HbK Čadca
14:00    Victors Podbrezová    Slovensko U18
14:45    HBC Knights Cactus Bardejov    Liptovský Mikuláš Wings
15:30    Slovensko U20    Watberg Senec
16:15    Chlapci z Martina    HBK Lion Svidník
17:00    Funky Monkeys L. Mikuláš    MiB Zvolen
17:45    OZ FPS Sp. Nová Ves    Spartans B. Bystrica
18:30    Sharks Zvolen    Sparta Sekier Zvolen
19:15    Slovensko U20    Brazzers Dubnica
20:00    UMB Hockey Team B. Bystrica    Watberg Senec

čas HALA B ZIMNÝ ŠTADIÓN

8:00    Legendy Detva    Slovenský orol Trenčín
8:45    Panthers Senica    HbK Čadca
9:30    Red Rats Kežmarok    Iskra Banská Bystrica
10:15    Liptovský Mikuláš Wings    Victors Podbrezová
11:00    Slovensko U18    HBC Knights Cactus Bardejov
11:45    Watberg Senec    Brazzers Dubnica
12:30    UMB Hockey Team B. Bystrica    Slovensko U20
13:15    HBK Lion Svidník    MiB Zvolen
14:00    Chlapci z Martina    Funky Monkeys L. Mikuláš
14:45    Sparta Sekier Zvolen    OZ FPS Sp. Nová Ves
15:30    Spartans B. Bystrica    Sharks Zvolen
16:15    Žilina    Bukovinka Zvolen
17:00    Autogames Senica    HBK Diaková
17:45    Liptovský Mikuláš Wings    Slovensko U18
18:30    Adler Trebišov    HbK One Taxi B. Bystrica
19:15    Aqualand Predators Poprad    DCA Stars Dubnica
20:00    HBC 2012 Piešťany    KHL Kátlovce

čas ARÉNA BARANI

8:45    MiB Zvolen    Chlapci z Martina
9:30    Funky Monkeys L. Mikuláš    HBK Lion Svidník
10:15    Spartans B. Bystrica    Sparta Sekier Zvolen
11:00    Sharks Zvolen    OZ FPS Sp. Nová Ves
11:45    HBK Diaková    Žilina
12:30    Bukovinka Zvolen    Autogames Senica
13:15    HBC 2012 Piešťany    DCA Stars Dubnica
14:00    KHL Kátlovce    Aqualand Predators Poprad
14:45    Adler Trebišov    Legendy Detva
15:30    Slovenský orol Trenčín    HbK One Taxi B. Bystrica
16:15    Brazzers Dubnica    UMB Hockey Team B. Bystrica
17:00    Victors Podbrezová    HBC Knights Cactus Bardejov
17:45    Iskra Banská Bystrica    Panthers Senica
18:30    HbK Čadca    Red Rats Kežmarok

Program zápasov - nedeľa:

čas HALA A ZIMNÝ ŠTADIÓN čas HALA B ZIMNÝ ŠTADIÓN
1. KOLO  PLAYOFF
7:30 A2 B3 7:30 B2 A3
8:20 C2 D3 8:20 D2 C3
9:10 E2 F3 9:10 F2 E3
10:00 G2 H3 10:00 H2 G3
2. KOLO PLAYOFF
10:50 E1 B2/A3 10:50 F1 C2/D3
11:40 G1 D2/C3 11:40 H1 A2/B3
12:30 A1 F2/E3 12:30 B1 G2/H3
13:20 C1 H2/G3 13:20 D1 E2/F3
ŠTVRŤFINÁLE
14:10 víťaz 10:50 víťaz 10:50 14:10 víťaz 11:40 víťaz 11:40
15:00 víťaz 12:30 víťaz 12:30 15:00 víťaz 13:20 víťaz 13:20
SEMIFINÁLE
16:00 víťaz 14:10 víťaz 14:10 16:00 víťaz 15:00 víťaz 15:00
O MEDAILY      
17:00 o 3. miesto      
17:30 finále      

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.