Országh Cup klope na dvere, v jeho dejisku sa rozbehla veľká medializácia


By TOPhbl.sk - Posted on 30 apríl 2013

Na konci mája sa tímy z celého Slovenska stretnú na najväčšom hokejbalovom turnaji.

"Nie sme obmedzení počasím, nie sú žiadne prestoje. Máme k dispozícii dve špičkové haly vedľa seba. Druhá vec je tá, že sú tu kluby ozaj z celého Slovenska a ja verím, že budeme pokračovať v tejto tradícii," tieto slová vyšli minulý rok z úst garanta a otca samotného turnaja Vladimiíra Országha.

Tradícia naozaj pokračuje a tento rok bude mať turnaj rovnako mimorianu kvalitu. Svedčí o tom aj menoslov 31. účastníkov. Organizátori musia vyriešiť ešte jeden otáznik, keďže Skalické klenoty sa na poslednú chvíľu odhlásili. Tu je zatiaľ potvrdených 31 tímov, ktoré sa na turnaji predstavia tento rok: 
Bukovinka Zvolen, LG AZhokej Bratislava, Levice, Damix Brezno, Raptors Bratislava, Eagles BB, Plejbojs BB, VB reality Spišská Nová Ves, MiB Zvolen, Tím Žilina, HBT Slovan Bratislava, HBC 2012 Piešťany, Watberg Senec, Kladivári Partizánske, Podbrezová, Sharks Zvolen, Slovensky Orol Trenčín, Iepuri Albastri Devínska Nová Ves, Auto Games Senica, Monkeys BB, Deamons Hliník nad Hronom, Vrbovské Lavíny, Országh Tím, Cocra Radvaň, Lion Svidník, Modrý Kameň, HBC Košice, Banská Bystrica, Mirex Spišská Nová Ves, HBC Sokol Ľadovec Martin, Výber Mestskej hokejbalovaj ligy Skalica.

"Na turnaji bude k dispozícii bezplatne aj merač strely, v priestoroch okolo bufetov bude aj malé ihrisko s mantinelmi pre deti. Országh Cup očakáva tento rok okolo 500 hráčov a plný štadión. Dúfame, že si diváci nenechajú utiecť najväčšiu udalosť roka v hokejbale. Účasť prisľúbil aj tréner reprezentácie Jozef Ďuris," povedal pre TOPhbl.sk spoluorganizátor turnaja Martin Caban.

Turnaj sa koná na hlavnej a vedľajšej ploche zimného štadióna v Banskej Bystrici počas víkendu 25. - 26. mája.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.3 (6 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.