Nováčik zo Žiaru nad Hronom má stále problémy so štadiónom


By joziva - Posted on 15 september 2010

Mužstvo z mesta nad Hronom stále hľadá svoju formu. Prvé dva výsledky veľké nádeje Žiaru nedávajú.

Nováčik extraligy zo Žiaru nad Hronom má za sebou aj druhé vystúpenie v našej najvyššej súťaži. Ani proti Sharks Bratislava však nepodali hráči taký výkon, ako si predstavovali.

"Zápas proti Bratislavčanom nám nevyšiel. Nedodržiavali sme taktické pokyny, ktoré sme si pred stretnutím dali. Neskoro sme pristupovali k hráčom a súper to trestal gólmi do našej siete. Boli sme nekoncentrovaní a aj nedisciplinovaní," zhodnotil stretnutie pre regionálny portál Žiar24 kapitán domácich Rastislav Uhrovič.

Mužstvo Sharks podalo kvalitný výkon a v priebehu celého duelu malo jasne navrch. "Veľa napovedalo, že sme dali rýchly prvý gól. Celý zápas bol podľa mňa jasne v našej réžii," vyjadril sa tréner Sharks Richard Katona a doložil: "Úprimne povedané, bol som príjemne prekvapený slabou kvalitou domácich."

V meste nad Hronom sa stále trápia so štadiónom. Hoci klub disponuje krytým ihriskom, problémov je neustále dosť. Po záplavách sa nahromadilo množstvo porúch, ktoré treba vyriešiť. "S chlapcami sme museli ešte dopoludia opravovať strechu, pretože zatekala a na ihrisku sa vytvárali mláky. I to sa podpísalo pod náš výkon. Žiarsky zimný štadión bol počas záplav niekoľkokrát vytopený," objasnil pre Žiar24 Uhrovič.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.