Nominácia majstrov sveta do St. John´s je už známa


By Michal Runák - Posted on 13 marec 2013

Presne 80 dní pred začiatkom MS oznámili českí tréneri menoslov hráčov, ktorí pôjdu zabojovať o zlatý hetrik.

Kým tréneri Slovenska majú ohľadom nominácie Slovenska ešte niekoľko otáznikov nevyriešených, náš nedávny súper z prípravy a obhajca titulu Česká republika už svojich vyvolených pozná. Tréneri Kadlec a Kürfürst oznámili dvadsaťpäť vyvolených, ktorí sa pôjdu do Kanady pobiť o tretí triumf v rade.

"Realizačný tím podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia vybral túto dvadsaťpäťku hráčov, ktorí sú predovšetkým podľa trénérov národného tímu nejlepšími ako na ihrisku, tak i mimo neho. Dúfame, že pre všetkých nominovaných je ich umiestnenie do zostavy pre MS jasným impulzom k tomu, aby ešte zvýšili intenzitu svojej prípravy. Zároveň najneskôr na začiatku ďalšieho týždňa začne pre týchto nominovaných hráčov a náhradníkov proces vybavovania všetkých formalít súvisejúcich s cestou do Kanady,"  povedal reprezentační manažér ČR Adam Karnet.

Nominácia na MS St.John´s, Kanada (2. - 9.6.2013)

Brankári:

Lukáš Heczko (Sierre), Jan Šimara (Letohrad), Jan Jirotka (Kladno).

Náhradník: Leoš Gerlich (Kert Park).

Obrancovia:

Jan Pospíšil (Biel), Miroslav Růžička (Ústí nad Labem), Tomáš Hák (Pardubice), Jan Příhoda, Tomáš Kudela, Michal Dědič, Radek Soukup (všichni Kladno), Josef Blažek (Vlašim), David Tyburec (Kert Park).

Náhradníci: Daniel Prášek (Ústí nad Labem), Marian Juráček (Vlašim).

Útočníci:

Jan Bacovský (Hradec Králové), Adam Roušal (Martigny), Michal Průcha, Ondřej Kejř (oba Plzeň), Pavel Kubeš (Pardubice), Daniel Hnízdil, Radek Šíma (oba Kladno), Lukáš Hudeček (Vlašim), Tomáš Wróbel (Karviná), Jan Bílý (Wettswil), Ondřej Lux (Letohrad), Lukáš Soukup (Ústí nad Labem), Martin Kruček (Kert Park).

Náhradníci: Pavel Dušek (Vlašim), Jan Střecha (Jihlava).

Informáciu priniesol hokejbal.cz.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.8 (6 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.