Najviac by mal upútať súboj Devilsu s Jokeritom - Preview 23.kola I. FHbL


By Ján Ivančík - Posted on 02 október 2009

Lipu preveria Belasí, ARC sa popasuje so Zámskymi Rangers, Revco Jokerit preverí schopnosti Devilsu. To všetko a omnoho viac prinesie dvadsiatetretie kolo najvyššej FHbL. Prinášame Vám jeho preview.

 

12:00 TIGRI TIP: Chrenová SUOMI CHRENOVÁ

Na úvod kola sa predstavia zlými výsledkami morení Tigri. Ich sobotňajším súperom bude Suomi Chrenová. Ako naznačuje i tabuľka, súboj posledného s desiatym bude boj nevyrovnaný. Očakávame hladké víťazstvo pre Chrenovú.

13:00 ARC KNIGHTS TIP:ARC ZÁMSKI RANGERS

Výborne rozbehnutý nováčik tentokrát narazí na Rangerov z Nových Zámkov. Na jeseň prehrali "rytieri" zatiaľ iba raz a predpokladá sa, že Novozámčanov by mali s prehľadom poraziť. Žltí ale naptria k predvídateľným súperom. Či sa Knights podarí prevalcovať i Rangers sa dozvieme už o jednej.

14:00 DEVILS TIP: Devils REVCO JOKERIT

Meranie síl Revca s Devilsom by malo byť šlágrom celého kola. Oranžoví "farbiari" sa dokázali z nelichotivých pozícií vyšplhať až na štvrtú priečku, čím naprávajú pokazenú jar. Hráčov Devilsu teda čaká neľahká úloha, pretože pokoriť minuloročného finalistu sa nepodarí každému. "Diabli" však počas celej sezóny dokazujú, že im popredné priečky nepatria náhodou.

15:00 TEAM COYOTES TIP: Vlci VLCI

Kojoti proti Vlkom. Súboj nižšie položených súperov by podľa očakávaní nemal byť až tak vyrovnaný, ako sa môže zdať. Pokiaľ sa Vlci postavia v plnej zostave, Coyotes budú mať čo robiť. Vlci ešte stále platia daň za zlý začiatok ročníka, no zlepšenými výkonmi sa odrazili od dna a momentálne sa už nachádzajú na dvanástej priečke.

16:00 CAPITALS TIP: Raffales HK 99 RAFFALES

O štvrtej by malo ísť opäť o jednoznačnú záležitosť. Predpokladáme, že zelení hostia nebudú mať väčšia problémy zdolať Capitals. Tí sa túto sezónu skutočne trápia a zbieranie bodov im veľmi nejde. Napriek tomu je ich dochádzka vzorná a výkony nesmierne kolísavé, takže môžu prekvapiť.

17:00 SV GORAZD TIP: HVTT HVTT ČERMÁŇ

Zápasy po piatej načne boj medzi Gorazdom a HVTT. Aktuálne deviaty a tretí tím tabuľky pravdepodobne nebudú zvádzať rovný boj. Ako avizoval kapitán Jašo, SV. bude postrádať mnoho kľúčových hráčov. O to ľahšia úloha pre Čermáň, ktorý si stratu bodov už dovoliť nemôže. Okrem toho Gorazd nevyhral posledné tri stretnutia, čo tiež svedčí o momentálnom stave kádra.

18:00 LIPA TEAM TIP: Lipa BELASÍ

Priebežný líder Lipa Team sa stretne s Belasími. Ako sa vyslovil i kapitán Vasilko, ide o súpera nevyspytateľného. Či sa však Belasým podarí prekvapiť natoľko, že by porazili veľkého favorita ukáže až šiesta hodina.

19:00 ESÁ TIP: Adler HBK ADLER NITRA

Na záver nás čaká zápas dvoch žltých mužstiev. Okrem farby dresov však nebudú mať tímy pravdepodobne nič spoločné. Tabuľka i skúsenosti hovoria jasnou rečou. V tomto prípade, ak sa nestane nič nepredvídateľné, by Esá nemali mať na výhru nádej.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
17 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.