Na Yogi Cupe U19 chce Diaková predviesť svoj organizátorský talent


By Ján Ivančík - Posted on 18 júl 2016

„Tímom zo Slovenska i Čiech chceme ponúknuť prvý ročník výborne pripraveného turnaja, a to po všetkých stránkach," hovorí pre TOPhbl.sk Milan Murček.

V závere augusta je pre hráčov do devätnásť rokov pripravená mimoriadna akcia. Yogi Cup U19- 2016 organizovaný extraligistom z Diakovej v Martine by mal privítať popredné mládežnícke tímy zo Slovenska i Čiech.

„Tímom zo Slovenska i Čiech chceme ponúknuť prvý ročník výborne pripraveného turnaja, či už po organizačnej stránke, ale aj z hľadiska ocenení a ostatných maličkostí, na ktoré sa môžu účastníci tešiť. Veríme, že časom sa turnaj stane veľmi obľúbeným pre tímy. Bude sa odohrávať v športovej hale v Martine, v ktorej je osadené nové hokejbalové ihrisko. Pre zúčastnené tímy zabezpečíme tú najlepšiu starostlivosť a vieme ich odbremeniť od problémov s vybavovaním ubytovania, stravovania a podobných záležitostí. Loptičky na rozcvičovanie pred zápasom budú taktiež poskytnuté zo strany organizátora,“ hovorí pre TOPhbl.sk hlavný organizátor Milan Murček.

Zaujímavosťou turnaja bude ocenenie hráča zápasu v každom stretnutí základnej skupiny, čo bude určite motiváciou pre jednotlivcov. Ocenenia budú odovzdávať športovci z martinského regiónu. Mená ale organizátori zatiaľ tají.

„Očakávania sú jasné - skvelá organizácia, verím že výborne pripravené a disciplinované tímy a samozrejme chceme ukázať, ako vie Diaková zorganizovať turnaj. Preto sme s prvým turnajom zo strany Diakovej čakali až do týchto chvíľ, museli sme byť presvedčení, že turnaj splní aj tie najprísnejšie kritériá,“ objasňuje Murček.

Na turnaj sa mužstvá môžu prihlasovať do naplnenia maximálnej kapacity, čo je dvanásť tímov. Pre prvý ročník udelili organizátori výnikmu a podujatia sa môžu zúčastniť aj traja hráči narodení v roku 1997 za jeden tím.

Propozície turnaja Yogi Cup U19:

organizátor : HBK Diaková
dátum konania : 27-28.august 2016 
miesto konania : Športová hala Martin – Podháj
(ul.Československej armády)
veková kategória : hráči s ročníkom narodenia 1998 a mladší  (Organizátor turnaja  si vyhradzuje právo na kontrolu veku hráčov predložením občianskeho preukazu hráča.)
začiatok turnaja : sobota 27.08.2016 o 8:00hod
koniec turnaja : nedeľa 28.08.2016 podľa rozpisu zápasov
počet účastníkov : 8-12 mužstiev
hrací čas : podľa počtu účastníkov (2x12min.resp.2x15min.)
 herný systém : podľa počtu účastníkov
rozhodcovia  : deleguje organizátor 
pravidlá turnaja: podľa platných pravidiel SHbÚ
tresty : podľa sadzobníka SHbÚ  : 2min,10min,5+DKZ,DKZ,TH

Hráč, ktorému sa udelí trest 5+DKZ alebo dva 10-minútové tresty má automaticky pozastavenú činnosť na 1turnajové stretnutie. Poplatok za odpustenie trestu je 20,-eur za každý takýto trest avšak treba o to požiadať u organizátora turnaja najneskôr 20minút po skončení zápasu, v ktorom bol takýto trest audelený. 

OCENENIA    

tímové : Víťaz turnaja – putovný pohár zapožičaný na 1rok

tímy umiestnené na  1.až 3.mieste – vyhrávajú pohár a medaile

individuálne : 1) hráč zápasu : vyhodnotený bude 1hráč z každého tímu v každom zápase základnej časti turnaja 2) najlepší brankár,strelec,obranca a najužitočnejší hráč turnaja

PRIHLÁŠKY

emailom na adresu : hbkdiakova@gmail.com

(Napísať : Prihlasujem tím....na turnaj YOGI Cup 2016 kategórie U19)                       telefonicky : 0911/316 662 (Milan Murček )

ŠTARTOVNÉ

100€/tím – uhradiť najneskôr 19.08.2016 prevodom na č.účtu :
IBAN SK80 0200 0000 0028 0447 7057
Var.symbol : 2728082016
Poznámka : uveďte názov klubu

Zatiaľ nikto nehlasoval

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.