Na Országh Cupe nebude chýbať živá hudba, ani zaujímavé ceny pre víťazov


By Ján Ivančík - Posted on 10 jún 2016

Organizátori Országh Cupu majú už takmer všetko pred turnajom pripravené. Návštevníkov čaká mnoho skvelej zábavy.

Országh Cup už klope na dvere, pretože do začiatku najväčšieho slovenského turnaja chýba už iba týždeň. Organizátori sa aj tento rok snažili nič nezanedbať a pre návštevníkov pripravili na víkend 18. a 19. júna mnoho kvalitného hokejbalu i skvelý sprievodný program.

„Čakajú nás už iba finálne prípravy. Všetko podstatné by malo byť pripravené. Veľká vďaka v tomto smere patrí našim partnerom, bez ktorých by nebolo možné Országh cup zorganizovať na takejto úrovni,“ hovorí pre TOPhbl.sk Martin Caban a špecifikuje: „Sú to najmä sponzori CVT Sport Žilina, ktorý nám venoval pre najlepších hráčov turnaja hokejky. Tradičný partner Bison Sportswear vybaví top brankára maskou a vakmi pre najlepších hráčov. Nováčik Kings venoval pre tých najlepších päť poukážok na tipovanie v hodnote sto eur. Naša veľká vďaka ale patrí aj Wicky web design za prípravu skvelého plagáta, taktiež SHbÚ za poháre a medaile.“

Sprievodný program bude, tradične, bohatý a to najmä v sobotu. „Živá hudba bude od 13:00, kEď nastúpi skupina Noki. Potom bude nasledovať vystúpenie sólovej speváčky Soni Sýkorovej a okolo 18:00 nás čaká cigánska kapela. Napokon je pripravená afterparty v podniku Urban Spot s kapelou Rock Reunion,“ informuje Caban.

Na kvalitu dbá organizátor aj pri nominovaní rozhodcov. Pískať budú arbitri zo Slovenska i Česka. „Rozhodcovia budú Krist, Jakubec, Valachovič, Kováčik a Česi Boháček, Hrazdíra, Halbrštát, Popelka. Na finále máme pripravený nástup s ohňom a dymový nástup počas turnaja. Hlavný partner podujatia One taxi pripraví pre turnaj stanovište taxi, aby sa vedeli hráči kamkoľvek dostať,“ dodáva Caban.

Z organizačného hľadiska vraví Martin Caban ešte o jednej možnosti pre tímy: „Ak sa mužstvám nechce vypisovať súpisky na turnaji, môžu ich čo najskôr poslať na mail andy.nemcek@gmail.com.“

TOPhbl.sk je, už tradične, mediálnym partnerom podujatia. Z celého víkendu vám preto budeme prinášať aktuálne výsledky, štatistiky a fotky i rozhovory.
 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
15 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.