Na Flames Cupe extraligisti, ale aj česká účasť. Stále je možnosť podať prihlášku


By joziva - Posted on 12 december 2015

Gajary žijú turnajmi aj cez zimu. Štvrté pokračovanie napíše Flames Cup.

Zatiaľ čo zvyšok hokejbalového Slovenska je až na malé výnimky na začiatku kalendárneho roka zamrznutý, v Gajaroch to naozaj žije. Už cez víkend 16. a 17. januára sa extraligisti, prvoligisti ale aj turnajoví nadšenci pobijú o štvrtý Flames Cup, organizovaný miestnym klubom L2 Hockey Gajary Flames.

"Už po štvrtý raz privítame v Aréne 71 popredné tímy z celého Slovenska, ale môžeme povedať, že turnaj bude medzinárodný. Čaká nás totiž aj konfrontácia s tímami z Česka a turnaj bude určite aj o to zaujímavejší," vraví Stanislav Libo pre TOPhbl.sk a dodáva: "Flames Cup každoročne nie je len o kvalitnom hokejbale, ale aj o skvelej nálade a výbornej, priateľskej atmosfére. Verím, že aj tento rok sa nám podarí spolu zabaviť a pripraviť pre divákov tradične kvalitné hokejbalové divadlo."

Medzi prihlásenými tímami sa už teraz nachádzajú veľmi zaujímaví rivaly. Či už ide o  L2hockey Gajary Flames, extraligistu DCSI Diaková, HbK Victors Podbrezová, MiB Zvolen, Jokerit Petržalka, Old Boys Slovakia, KSD Nová Dubnica, či český tím Players of Uftaland (CZ- Praha).

Záujemcovia o turnaj sa stále môžu prihlásiť na stanislav.libo@gmail.com. Štartovné je EUR 120 na tím. V prípade záujmu o ubytovanie pri Aréne 71 je potrebné ho zajednať vopred. Kapacita je pritom limitovaná a skrorší uchádzači budú uprednostnení.

Propozície na turnaj nájdete na tomto odkaze a záväznú prihlášku tu.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.