Na Flames Cupe štyri skupiny, každá s jedným extraligistom


By joziva - Posted on 21 december 2015

O Flames Cup sa pobije v polovici januára dvanásť tímov, z toho štyri extraligové.

Turnajový začiatok nového roka 2016 sa ponesie vo veľkom štýle. Obsadenie gajarského Flames Cupu je totiž už známe a poznáme aj rozlosovanie jednotlivých skupín. Dvanásť tímov zo Slovenska i z Čiech sa pobije o prestížnu trofej. Kluby budú rozdelené do štyroch skupín po troch, teda rovnako ako aj vlani.

„Je nám cťou, že do Gajár tento rok pricestuje tak kvalitné obsadenie. Zástupcu má takmer celé Slovensko a nebude chýbať ani družstvo z Prahy. Tešíme sa preto na kvalitný turnaj s poprednými tímami a navyše bohatým zastúpením z extraligy. Rýchlosť, s akou sa turnajové miestenky obsadili je pre našu prácu poctou navyše,“ vraví pre TOPhbl.sk organizátor turnaja Stanislav Libo.

Rozlosovanie skupín:

A-skupina: D.C.S.I. Diaková, MiB Zvolen, L2 Hockey Gajary Flames
B-skupina: MŠK Kežmarok, KSD Nová Dubnica, Victors Podbrezová
C-skupina: Jokerit Petržalka, Old Boys Slovensko, HBC Košice
D-skupina: LG AZhokej Bratislava, Indiáni Skalica, Players of Uftaland

Titul obhajuje vlaňajší víťaz z Diakovej, ktorý ale tentoraz bude mať konkurenciu hneď troch ďalších extraligistov, ku ktorým treba pripočítať silných vyzývateľov z mnohých regiónov. Model s dvanástimi účastníkmi pritom znamená, že už v sobotu budú na programe aj prvé vyraďovacie stretnutia v podobe osemfinále medzi druhými a tretími tímami jednotlivých tabuliek krížovým systémom. Prvé mužstvá postupujú priamo do nedeľňajšieho štvrťfinále.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
14 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.