Naše dievčatá sa zhodujú, titul je v správnych rukách


By Michal Runák - Posted on 10 jún 2013

Ponúkame vám bezprostredné ohlasy našich strieborných dievčat po skončení finále.

Jaroslav Kolibík: "Bol to veľmi ťažký zápas ako po hernej, taktickej i psychickej stránke. Dievčatá bojovali čo im srdce stačilo, nechali na ihrisku všetko. Som na ne hrdý."

Iveta Karáfiátová: "Sme smutné, že sme neobhájili zlato, ale musím športovo uznať, že dnes sme na to nemali."

Ľudmila Bednárová: "Bol to veľmi ťažký zápas, súper nás prakticky vo všetkom predčil. Nemalo sme to šťastie ako pred dvoma rokmi, keď sme dali prvý gól a potom sme to ubránili. Dnes sme bohužiaľ nedokázali streliť ani jeden. Kanaďanky neprehrali ani jeden zápas, nedostali ani jeden gól, titul je v správnych rukách."

Lenka Krajňáková: "Určite je to pre nás sklamanie, čakali sme, že by sme mohli vyhrať. Prvá tretina bola celkom dobrá z našej strany, potom to už nešlo. Sme sklamané, ale byť druhý na svete je rovnako fantastické."

Zuzana Kolcúnová: "Som smutná, chceli sme vyhrať, súper bol však lepší."

Gabriela Žitňanská: "Mali sme na to, aby sme vyhrali, nepremenili sme však šance. Budeme  ešte dlho smutné."

Michaela Majkúthová: "Boli to moje prvé MS, chcela som získať titul. Bohužiaľ to nevyšlo. Nevedeli sme sa dostať do pásma, Kanaďanky dnes boli lepšie."

Martina Veličková: "Prechádzali sme turnajom výborne, no na tú čerešničku na torte sme nedosiahli. Sme sklamané, ale nie je to až taká tragédia. Aj striebro je pekné." 

Edita Raková: "Chceli sme titul, ale myslím si, že po čase oceníme aj to striebro. Bojovali sme všetky do jednej, nemáme sa za čo hanbiť."

Ivana Gajdošová: "Vyhral dnes lepší tím. Prvá tretina bola vyrovnaná, potom už hru ovládli Kanaďanky. Je to spravodlivé, súperovi blahoželám."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.