N. Zámky: Prestrelky v prospech Pharmaselect a Zámskych Panákov

By TOPhbl.sk - Posted on 09 október 2017

V spolupráci s Filipom Koleňákom vám prinášame výsledkový servis 18. kola ligy v Nových Zámkoch.

Výsledky 18.kolo - 08.10.2017 nedeľa:

09:00 Amsterdam: HBK Vandali 6:1  (2:1; 2:0; 2:0)
Amsterdam: Vnuk 2+1, Guštara 2+0, Nezval 1+0, Minárik 1+2, Hajduk 0+2, Vacho 0+1, Klučka 0+1, Mellen 0+1
HBK Vandali: Śimunek 1+0, Gajdošík 0+1

V zápase, v ktorom bol jasný favorit, bol dlho stav pomerne vyrovnaný. Amsterdam mierne podcenil silu súpera, ale aj napriek tomu zápas zvládol a zaknihoval ďalšiu výhru. Najväčší podiel na tom mal útočník Vnuk, ktorý zaznamenal bilanciu 2+1.
Hráč zápasu: Martin Vnuk 2+1 (Amsterdam)

10:30 Oilers #38 : Pharmaselect 7:10 (4:1; 2:4 1:5)

Oilers #38: Rybár 1+0, Varga 0+1, Csereš 1+2, Šurnovský 1+3, Fiala 2+1, Dekani 2+1,
Pharmaselect: Czuczor 3+0, Pernický 1+4, Kalina 2+1, Bednárik 3+0, Lengyel 0+1, Sarai 0+1, Kečkéš 1+0,

Oilers absolútne nezvládlo zápas o 3. miesto v tabuľke, keď šokujúco prehralo s Pharmaselect. O výhre rozhodla hlavne slabá tretoa tretina, ktorú Pharmaselect vyhrala 5:1, keď skórovali prakticky z každej strely. Výrazný podiel na výhre mal útočník Lubor Pernický, ktorý zaznamenal bilanciu 1+4.

Hráč zápasu: Lubor Pernický 1+4 (Pharmaselect)

12:00 Zámski Panáci : Guerillas 8:6 (1:3; 1:3; 6:0)
Zámski Panáci: Kajanovič 2+0, Jasso 1+1, Taldík 0+1, Mráz R. 2+0, Ostrožlík 0+2, Penzéš 1+1, Mráz M. 1+1, Kosina D. 1+1
Guerillas: Adamka 3+1. Lacek 2+2, Boudiš 0+2, Deak 1+1, Hariš 0+1

Guerillas bol na prahu veľkého víťazstva, keď už po dvoch tretinách vyhrával 6:2. Zámski Panáci ale ukázali svoju kvalitu a neoblomnosť a poslednú tretinu vyhrali presvedčivo 6:0 a nakoniec si pripísali do tabuľky dôležité tri body a naďalej zvádzajú tvrdý boj o prvé miesto v tabuľke s Amsterdamom.

Hráč zápasu: Richard Mráz 2+0 (Zámski Panáci)