N. Zámky: Guerillas sa takmer podaril obrat, Vandali jednou nohou mimo ligy

By TOPhbl.sk - Posted on 06 september 2017

V spolupráci s Filipom Koleňákom vám prinášame výsledky dohrávaných stretnutí ligy v Nových Zámkoch.

Výsledky dohrávok ligy v Nových Zámkoch:

09:00 Pharmaselect 5:0 HBK Vandali kont.
HBK Vandali sa nedokázali nazbierať v dostatočnom počte na zápas a prehrali ho kontumačne 5:0. Ich budúcnosť v lige je veľmi neistá.

10:30 Zámski Panáci 6:5 Guerillas po sn. (1:0; 2:1; 2:4)
Zámski Panáci: Penzéš 2+0, Šimek 0+1, Mráz R. 2+2, Mráz M. 0+2, Taldík 1+0, Ostrožlík 0+2
Guerillas: Boudiš 3+0, Deák 0+2, Lengyel 1+0, Koleňák 1+0, Hariš 0+1

Oba tímy nastúpili v oklieštenej zostave a od začiatku sa hral pomerne vyrovnaný duel, v ktorom mali mierne navrch Panáci. V 37. minúte zápasu bol stav už 5:1 pre Panákov, ale potom v priebehu dvoch minút Guerillas vďaka hetriku Boudiša vyrovnali a o výsledku museli rozhodnúť nájazdy. V nich mali viac šťastia Zámski Panáci, keď Richard Mráz ml. premenil oba svoje pokusy.
Hráč zápasu: Richard Mráz ml. 2+2

12:00 Ares HC 4:18 Oilers #38 (1:5; 3:7; 0:6)
Ares HC: Horváth 3+0, Brezany 1+1, Kováč 0+1, Jávori 0+1
Oilers #38: Németh 5+3, Rybar 3+4, Šurnovský 5+2, Balla 1+0, Dékany 1+2, Kostolný 0+2, Varga 1+1, Vaďovský 0+3, Udvardy 2+1, Csereš 0+3,

Oilers nastúpilo takmer v plnej sile a okamžite jednoznačne dominovali. V priebehu zápasu rozdiel postupne narastal, keď hlavne útok Németh – Rybár – Šurnovský zaznamenal až 22 bodov.

Hráč zápasu: Németh 5+3

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)