Mrázik sa vracia, Rybanský dočasne skončil


By Ján Ivančík - Posted on 13 október 2009

V mužstve Gladiators sa stali ďalšie dve zmeny. Avizovaný koniec Mrázika bol unáhlený, no túto sezónu si pravdepodobne už nezachytá Rybanský.

 

"Znie to až komicky, no zdá sa že Karolove rozhodnutie vypustiť hokejbal bolo predsa len prenáhlené.Karol vynechal zápas s Torpédami, kde bola cítiť jeho neprítomnosť. Išlo hlavne o situácie, keď sa na nás súper dotiahol. Podstatné je, že sa s najväčšou pravdepodobnosťou kapitán a opora "gladiátorov" vracia do kolotoča FHbL. Paradoxne hrozí, že z neho na čas vypadne Rybanský. Zrejme sa tak stane po obrannom zákroku v zápase proti Torpédam, keď lapačkou nechtiac trafil súpera do hlavy. Jeho zámerom bolo odstrčiť dotieravého hráča súpera, keďže stál v bránkovisku a bolestivo zasiahol nášho gólmana do nohy. Vedenie ligy mu na teraz odobralo registračku. O jeho osude rozhodne až disciplinárna komisia," píše sa na oficálnej stránke druholigistu Gladiators hbkgladiators.estranky.sk.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (1 vote)
Značky
Obrázok používateľa hbkgladiators

aby sa veci udali na spravnu mieru mrazik sice definitivne neskoncil no futbal hra dalej ale s hokejbalom rata aj nadalej za predpokladu ze bude stihat zapasy. 

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.