Mihina si myslí, že Orlom chýba zohratosť


By Ján Ivančík - Posted on 07 október 2009

Sedemnáste kolo prinieslo nečakaný triumf nováčika v tretej lige Blue Wings. Kapitulovať museli Orli. O situácií v klube Zoborských Orlov sa Fhbl.sk rozprávalo s kapitánom Branislavom Mihinom.

Do zápasu s nováčikom súťaže nastupovali Orli ako favorit. Túto rolu sa im však nepodarilo obhájiť a museli tak kapitulovať za stavu 3:6 v prospech hostí. "Chyba bola v tom, že sme

 

 

druhú tretinu akosi vypustili," vyslovil sa pre fhbl.sk kapitán Zoborských Orlov Branislav Mihina i pokračoval: "Poľavili sme a súper to využil. Následne sme sa dopúšťali úplne zbytočných chýb. Keď sa k tomu pripojili 'dary božie', úplne nás to položilo na lopatky. Vtedy sa už so zápasom nedalo nič spraviť."

 

Dôvodov na prehru je vždy viacero, no zdá sa, že Orli majú jeden a to základný problém. Mužstvu chýba zohratosť a pri takých výkonoch sa na vyššie pozície myslieť nedá. "Áno, je to tak," pripúšťa Mihina. "Možno bude treba častejšie trénovať. Tiež je tu problém s dochádzkou na zápasy. Nie vždy sa každému podarí prísť kvôli svojim osobným povinnostiam. Tento rok už veľa vody nenamútime, no neznamená to, že nemôžme vyhrať všetky zostávajúce duely."

 

V ostatnom čase sa začali prejavovať nezhody medzi Orlami a vedením ligy. Svoje názory

sa často neboja prejaviť i verejne. "K tejto otázke sa už radšej nebudem z bezpečnostných dôvodov vyjadrovať," nechal sa počuť Branislav Mihina.

Zoborskí Orli patria v treťej lige k ambicióznym klubom. Ich ciele nie sú malé, no tento ročník sa zrejme nenaplnia. Ako však ukazujú, so súťažou to myslia vážne. "Káder máme skutočne kvalitný, v tom by som problém nevidel. Chce to viac a poctivejšie trénovať. Získali sme veľkú posilu v podobe Jana Balážiho. Ten za nás prvýkrát nastúpil práve proti Blue Wings. O tom, ako bude vyzerať tím v budúcnosti je teraz zbytočné polemizovať," zakončil krétke interview kapitán Orlov.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.8 (5 votes)
Značky

V predchádyajúcich yápasoch aj nám chýbal doraz chodilo nás strašne moc na zápasy a nebolo nám to nič platné, Tento raz nás bolo menej a zahrali sme výkkon aký sme chceli podať už od začiatku sezónzy a prekvapiť nepodarilo sa nám to a s týmto zápasom sme sa velmi potešili vyhrať s takým kvalitným týmom ako sú orli je pre nás velké prekvapenie .

 PREKVAPENIE ANI NIE, KEDZE ORLI NIC NEHRAJU

Ako som videl hrať orlov v predchádzajúcich zápasoch hrali celkom fajn len neviem tento náš zápas im akosi nesadol

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.