Matúš Moravčík sa dohodol na spolupráci s Revcom Jokerit, hrať bude aj za Veselí nad Moravou


By joziva - Posted on 16 január 2010

Bývalý člen kádra I.FHbL Matúš Moravčík podpísal hneď dva prestupy. Ten dôležitejší sa týka jeho odchodu k našim západným susedom. Farby mení i vo FHbL. Z Capitals putuje do Revca Jokerit.

"Od uplynulej sezóny som bol aj s pár kamarátmi hráčom HbK Amfiko Martin. Podarilo sa nám vyhrať THbL a postúpili sme do Martinskej extraligy. Vzhľadom na to, že moja dochádzka bola dosť slabá, uvažoval som o zmene klubu," opisuje svoj prestup Matúš Moravčík. "Nedávno som dostal dve ponuky z moravskej ligy. Oslovili ma Tj Gladiators Hodonin a HbK Veselí nad Moravou. Povedal som si, že by bolo zaujímavé vyskúšať niečo nové."

Napokon Moravčíka upútala viac ponula z Veselí nad Moravou. Podľa jeho slov je hokejbal v Česku na vysokej úrovni. "Každé ihrisko tu má šatne, nehrá sa stále na jednom ale sa cestuje. Nejde síce o českú extraligu, no úroveň je dobrá. Podľa mojich informácií v lige hrá viacero reprezentantov a množstvo hokejistov.Zatiaľ však môžem hodnotiť iba z počutia," vyslovil sa bývalý hráč Martina.

Svoje nové pôsobisko napokon Moravčík našiel i vo FHBL. Z Capitalsu odchádzal nespokojný, svoje ambície možno naplní vo farbách Revca. "FHbL by som mal bez problémov stíhať. V Česku sa hráva v nedeľu. Podľa dohody s Jánom Ďurickým ml. by som sa mal upísať Revcu," zakončil Moravčík

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.