Mamut Cup Masters s takmer úplným obsadením, zostáva posledná miestenka!


By TOPhbl.sk - Posted on 31 máj 2012

Majstrovstvá Slovenska veteránov lákajú kvalitným obsadením i zaujímavým programom.

Tohtoročný boj o titul majstra Slovenska v kategórií Masters privítajú Gajary. Tunaj pre "tých najskúsenejších" sa teda bude v roku 2012 konať pod dohľadom spojených organizácií Flames - TOPhbl za pomoci občianskeho združenia ŠOK - Šport Osveta Kultúra.

Podujatie sa uskutoční v dňoch 30.6.a 1.7. 2012. Na turnaji zostáva posledné voľné miesto, kým sa naplní kompletná dvanástka účastníkov. Keďže záštitu nad tradičným turnajom tento rok prevzala organizácia Gajary Flames&TOPhbl v spolupráci s občianskym združením ŠOK - Šport Osveta Kultúra, turnaj bude podrobne mediálne pokrytý prostrednícvom najväčšieho hokejbalového webu na Slovensku TOPhbl.sk.

Organizátori už potvrdili, že výnimočný turnaj sa musí konať vo výnimočnom duchu, a preto bude všetko prispôsobené hráčom z kategórie Masters.

"Okrem výborného hokejbalu je pripravených aj niekoľko zaujímavostí. Samozrejmosťou bude živá hudba v sobotu večer, pripravené máme aj súťaže zručnosti," prezradil spoluorganizátor Stanislav Libo a doložil: "Keďže si uvedomujeme kvalitu hráčov na podujatí Masters, sprievodné súťaže sa budú niesť v štýle pre tých najskúsenejších. Svoje schopnosti budú môcť otestovať napríklad v súťaži 'vypi orosené a premeň nájazd' a podobne."

Gajarská aréna ponúka, samozrejme, omnoho viac. Účastníci, ale i diváci budú mať možnosť zahrať si paintball, ping-pong, k dispozícií bude reštaurácia i bufet  a ďalšie zaujímavosti.

Potvrdení účastníci turnaja: Old boys Gajary, Team Sharks Bratislava, ALL Old Boys Bratislava, Silver Boys Martin, AC Malenovice (CZ), HC Orly Modra, Profis Bratislava, OHL Zvolen,. HBC Zilina, HBK 87Skalica, LG Bratislava

Informácie o turnaji:

Dejisko: Arena 71 - Gajary

Dátum: 30.6. - 1.7. 2012

Počet tímov: 12

Vekový limit: 35 rokov a viac (ročník 1977 a starší) + max 2 hráči 34 rokov (ročník 1978)

Hrací čas: 2x12 min., finále 2x15

Organizátori: SHbÚ, Gajary Flames&TOPhbl, ŠOK - Šport Osveta Kultúra oz.

Štartovné: 100 Eur/klub

Prihlasovať sa je možné do 10.6.2012, alebo do naplnenia počtu tímov.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (5 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
11 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.