Má dve nuly na chrbte a bermudskú medailu za tretie miesto


By Ján Ivančík - Posted on 26 jún 2011

"Sme sklamaní zo semifinálovou prehrou, ale to už je za nami. Teraz sa radujeme z výhry a to je skvelé," povedal pre TOPhbl.sk Scott Cambell z ostrovného tímu.

Bermudy odchádzajú zo svetového šampionátu s bronzovou medailou. V dôležitom súboji o tretie miesto nedali V.Británii šancu na úspech.

"Zohrali sme ťažký zápas, ale podarilo sa nám získať tretie miesto. Sme sklamaní zo semifinálovou prehroum ale to už je za nami. Teraz sa radujeme z výhry a to je skvelé," povedal pre TOPhbl.sk Scott Cambell z ostrovného tímu.

Exotický účastník svetového šampionátu zažil príjemné chvíle. "Turnaj bol vynikajúci, hrali sme proti veľmi dobrým tímom. Všetko okolo šampionátu bolo na mimoriadne profesionálnej úrovni," vyjadril pre náš web Cambell.

Cambell je pre divákou veľkou atrakciou. Muža s dvomi nulami na chrbte na celom turnaji totiž nenájdete len tak ľahko . "Je to symbolické. Nosím ho preto, že sa mi páči. Jedným z hlavných dôvodov je tieť to, že iba veľmi málo ľudí má takéto číslo," zakončil Scott Cambell.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.