Letný turnaj Winners Bison Cup bude pripravený na záver júla, prihlásiť sa možno už teraz


By joziva - Posted on 13 február 2018

V Bošanoch nebude ani v roku 2018 chýbať tradičný Winners Bison Cup.

Hoci je leto ešte ďaleko, termín jedného z popredných turnajov roka už poznáme. Ani tento rok nebude v Bošanoch totiž chýbať tradičný Winners Bison  Cup, ktorého mediálnym partnerom je dlhodobo aj TOPhbl.sk.

Podujatie sa tento rok bude z rozhodnutia organizátorov konať počas dní 27. až 29. júla 2018. Turnaj sa hrá systémom 4 vs 4.

"V mene organizačného tímu srdečne pozývame nadšencov hokejbalu na šiestu edíciu Winners Bison cupu, ktorý sa uskutoční 27.- 29.7.2018 v Bošanoch. Podujatie je určené pre kluby a tímy, ktoré hrávajú súťažne i rekreačne hokejbal na Slovensku. V doterajšej histórií letného hokejbalového turnaja sa zúčastnilo 91 mužstiev. Tento ročník opäť pripravíme pre účastníkov dávku zápasov s množstvom cien a skvelou hudbou," hovorí pre TOPhbl.sk Ivan Valko, riaditeľ turnaja.

Konečná uzávierka registrácie na turnaj je 31.5.2018. Turnaja sa môžu zúčastniť len tímy a kluby, ktoré sa zaregistrujú a v riadnom termíne uhradia štartovné na účet.

Prihlásiť sa je možné cez riadne vyplnený registračný on-line formulár na stránke http://winners-bisoncup.webnode.sk/on-line-registracia/

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
13 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.