Legendy Skalica na Killers Cup-e strieborné


By joziva - Posted on 08 júl 2015

FOTO: Skaličania i Raptors Bratislava sa zúčastnili na tradičnom turnaji v českých Litoměřiciach.

Počas uplynulého tropického víkendu sa v českých Litoměřiciach konal už trinásty ročník medzinárodného hokejbalového turnaja pod názvom Killers Cup 2015. Turnaja sa zúčastnilo osem tímov, z toho dve aj zo Slovenska: Legendy Skalica a Raptors Bratislava.

V silnej konkurencii sa darilo hlavne Legendám. Po urputných bojoch a skvelých výsledkoch nakoniec Skaličania priviezli strieborné medaily, keď nenašli recept iba na extraligový tím z Ústí n/Labem.

Výsledky mužstva Legendy Skalica na turnaji:

Základná skupina:

Legendy- Pratým Ústí n/L 0:1
Legendy- Devils Děčín 3:0 (g: Herceg 2, Mixa)
Legendy- SK Jihlava 2:1 (g: Mixa, Voves)

Štvrťfinále:
Legendy- Mix Team Pardubice 3:1 (g: Krajsa 2, Herceg)

Semifinále:
Legendy- Tygři Malenovice 4:3 sn (g: Hránek, Mixa, Krajsa, Kolínek)

Finále:
Legendy- Pratým Ústí n/L 0:2

O úspech mužstva sa pričinili: R.Petrovič, P.Hránek, R.Mixa, T.Herceg, T.Jakubec, L.Karvaš, M.Polák, L.Krajsa, L.Križánek, J.Kolínek, P.Kurka, J.Voves, T.Štípková, J.Kamien, V.Túma, L.Pavlík a vedúci mužstva M.Novosad.

Okrem kolektívneho úspechu hráči z Legiend získali aj individuálne ocenenia: Radoslav Petrovič- Najužitočnejší hráč turnaja, Peter Hránek- Najlepší obranca a Najstarší hráč turnaja.

Pár slov od Petra Hránka: „Turnaj bol znovu výborne zorganizovaný a my sem chodíme naozaj veľmi radi, máme tu prakticky domáce prostredie. Okrem silných súperov nám dalo zabrať ale aj počasie, teploty počas všetkých troch hracích dní neklesli pod 32 stupňov Celzia. Sme radi, že sme tu znovu zanechali silnú slovenskú stopu a na turnaji sme sa nestratili a aj napriek nášmu veku sme ukázali, že hokejbal nás nielen baví, ale stále ho aj trošku vieme hrať. Svedčí o tom aj uznanie organizátorov, ktorí nás individuálne ocenili. Rád by som ešte poďakoval kamarátom z HBC Plzeň Litice, ktorí nám vypomohli a firme White &Blue, ktorá sa sponzorsky podieľala na výrobe tričiek, vďaka ktorým sme boli naozaj neprehliadnuteľní aj mimo ihriska.“

Konečná tabuľka: 1. PRATÝM ÚSTÍ n/L 2. LEGENDY SKALICA 3. KILLERS LITOMĚŘICE 4. TYGŘI MALENOVICE 5. MIX TEAM PARDUBICE 6. SK JIHLAVA 7. RAPTORS BRATISLAVA 8. DEVILS DĚČÍN

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.