Lamers potrebujú zmeniť celé "myslenie"


By joziva - Posted on 25 september 2009

"Najviac nás zaskočil odchod brankárskej jednotky, Petra Zimana, ale ukázalo sa, že spravil dobrý krok. Tak mu držíme palce," povedal pre FHbL.sk Martin Šimiak.

Lamers okupujú v treťoligovej tabuľke deviatu priečku. So šietimi bodmi však nemajú nič vyhrané, pretože od dna ich delí iba jeden bod. Ešte horšie to však je pri pohľade na mužstvá - posilnení Jazdci majú určite vyššie ambície a ich výkony pôjdu pravdepodobne nahor. Blue Wings z posledného miesta pravdepodobne taktiež postúpia, ich umiestnenie je výsledok jarnej absencie. O tom, ako vnímajú situáciu Lamers hovorí pre fhbl.sk Martin Šimiak:

Deviata priečka... Spokojnosť, ktorú chcete dosiahnuť zubami-nechtami, alebo sklamanie?

"No nie je to želaným umiestnením, celou sezónou nás sprevádzali výpadky a nedopadlo to tak ako sme to plánovali pred začiatkom tejto sezóny. Potrápil nás hlavne odchod našej brankárskej jednotky Petra Zimana. Ako sa však ukázalo, jeho krok, ktorý učinil bol vynikajúci, a tak mu držíme palce. Ďalej nás opustili mnohí dobrí hráči, a teda sa to ukazuje aj na výsledkoch. Naším cieľom nie je nič horibilné, čo sa ani neočakáva a tak budeme radi ak sa udržíme v lige."

Problémy v bráne, alebo naopak je slabinou skôr útočná sila?

"Problém nie je konkrétny, no ako sami vidíte na bránu veľké spolahnutie nie je. Bravúrnu obranu predvádza len Benc a v útoku nám tiež chýba zakončovateľ, čiže je potrebné zmeniť celé "myslenie" tímu a nájsť nové talenty..."

Posledný duel Vám priniesol body vďaka kontukácií s Pirates. Potešili ste sa "výhre" nad veľkým rivalom v bojoch o záchranu?

"No mali sme štastie, neuznávam kontumácie. Ale nakoniec ak sa chceme udržať v lige, musíme sa chopiť každej "pomocnej" ruky. Na zápas sme si následne trúfli exhibične, ako sa však ukázalo, sme slabí a môžme byť radi, že zápas bol kontumovaný, nakoľko sa exhibícia skončila 5-7 v náš neprospech..."

Posledný duel s lídrom nebol práve prechádzkou ružovou záhradou...

"K zápasu s Double Killom sme pristúpili ako sme pristúpili a myslím, že výsledok 13-4 netreba ani komentovať."

V ďalšom meraní síl sa stretnete s Blue Wings. Dôležitý boj o body potrebné na záchranu...

"Ohľadom budúceho zápasu nechcem konkretizovať. Sú nováčikovia v lige, nikdy sme s
tímto tímom ešte nehrali, a tak sa necháme prekvapiť výsledkom aj my.
"


Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
11 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.