L. Mikuláš: Kolo jednoznačných výsledkov


By TOPhbl.sk - Posted on 28 október 2013

V spolupráci s Tomášom Paprčkom vám prinášame výsledkový súhrn stretnutí šiesteho kola ligy v Liptovskom Mikuláši.

V prvom víkendovom zápase si nováčik súťaže zmeral sily s Funky Monkeys. Nováčikovský entuziazmus a nasadenie dokázali dlho držať Opičky na dištanc, a tak po prvej tretine viedol prekvapivo LM Wings 1:0, keď využili prvú presilovku v zápase na otvárací gól. Opičky sa síce snažili o nátlakovú hru v úvode avšak snahy končili zväčša na obrane súpera a zvyšok vyriešil v zápase vynikajúco chytajúci brankár Hanko. Celkovo pôsobili LM Wings dobrým dojmom a mali pár príležitostí z brejkov aj zvýšiť svoj náskok. V druhej tretine už od úvodu bolo jasné, že Opičky budú chcieť čo najskôr vyrovnať a otočiť výsledok. Hra sa odohrávala v tretine Krídel ktoré len sporadicky dokázali svoju kontru zakončiť aj strelou na bránu. V tejto tretine ako v podstate v celo zápase to bol hlavne boj Opičiek s brankárom Hankom.  Po druhej tretine nakoniec svietil na ukazovateli skóre stav 1:2. V tretej tretine sa obraz hry nezmenil a po góloch na 3:1 a 4:1 v úvode Krídla už prakticky rezignovali a zápas sa už len dohral. Skóre možno vyznie pre Krídla trošku tvrdo ale dopomohla k nemu ich rezignácia po rozdielových góloch. V konečnom dôsledku však môžeme konštatovať, že sa odohral dobrý zápas za krásneho slnečného počasia.

V druhom sobotnom zápase si Black Devils poradili podľa predpokladov s Old Stars v kľudnom zápase, kde sa dej odohrával zväčša na polke Old Stars.

V nedeľnom úvodnom zápase mal nastúpiť Dallas proti Subtech unity, avšak Dallas sa nedostavil na zápas s minimálnym počtom hráčov a tak sa tento zápas skončil kontumáciou v prospech Subtech unity.

V druhom zápase Klietka hravo zdolala Panterov z Námestova keď brankár klietky Pecko mal viac práce iba v úvode druhej tretiny avšak potom sa zápas vrátil do zabehnutých koľají a výsledok skončil očakávane. V treťom zápase ktorý bol reprízou minuloročného finále sa očakával vyrovnaný boj. Toto platilo len prvú tretinu, ktorá skončil výsledkom 3:1 pre obhajcov z Green Power. Avšak po vhodení úvodného buly druhej tretiny sa pre nich začala hororová pätnásť minútovka keď inkasovali 5 gólov, prakticky sa vytratili z ihriska a skóre sa menilo už v podstate len na jednej strane. Gólostroj Baničného sa nakoniec zastavil na čísle 14 a rezultát tak bol v konečnom účtovaní úplne jasný. Rest z tretieho kola si dohrali na záver Old Stars s Pantermi. Vo vyrovnanom zápase sa nakoniec tešili Panteri.

Výsledky šiesteho kola ligy v Liptovskom Mikuláši:

LM Wings – Atour Funky Monkeys 1:9
Black Devils – Old Stars  10:4

Subtech unity – Dallas     5:0 kontumačne
Klietka – Panteri Námestovo  9:3
Green Power – Baničné  4:14

Dohrávka 3. kola

Panteri – Old Stars 5:2          ´

Tabuľka po 6. kole

1.Baničné    6 62:26 10
2.Atour Monkeys 6 47:20 10
3.Black Devils  5 34:32 7
4.Green Power  4 42:28 6
5.Klietka    6 36:30 6
6.Subtech    6 35:33 6
7.Dallas     6 29:41 5
8.Panteri    6 33:53 5
9.Old Stars   6 19:52 1 
10.LM Wings   5 21:42 0
Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.