L. Mikuláš: Štyri tímy sa prebojovali do semifinále


By TOPhbl.sk - Posted on 21 jún 2014

Výsledky štvrťfinále ligy v Liptovskom Mikuláši.

 Black Devils - Panteri Námestovo 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)

Góly: 10. Klimčík (Dzuriak, Bohurád), 25. Kráľ (Bohurád), 32. Lazišťan (Klimčík, Belluš), 35. Labaj, 43. Bohurád (Klimčík, Kráľ) - 11. Kozaňák (Pucheľ), 29. Kozaňák, 39. Kozaňák (J. Novák).

Black Devils: Puček - Bohurád, Belluš, Labaj, Klimčík, Lazišťan, Záhradník, Kráľ, Dzuriak.

Panteri: Vojtechovský - P. Novák, J. Novák, Barčák, Haluška, Migra, Kroner, Karetka, Petruška, Pucheľ, Kozaňák.


Green Power - Dallas 6:4 (1:1, 4:1, 1:2)

Góly: 14. M. Sukeľ (J. Sukeľ, Škácha), 16. Trochta (Pavlovič), 18. Oravec (Trochta), 19. Valaštiak (Vybíral, Pútec), 20. J. Sukeľ, 35. M. Sukeľ (J. Sukeľ) - 12. Gažo (Matejka), 27. Matejka (Koniar), 41. Koniar (Školiak), 42. Matejka (Koniar, Školiak).

Green Power: Poliaček - Škácha, Oravec, Pavlovič, Mravec, M. Sukeľ, J. Sukeľ, Valaštiak, Trochta, Cibuľa, Gažo, Vybíral, Pútec.

Dallas: Bačík - Koniar, Matejka, Martínek, Mezovský, Školiak, Gažo, Magura, Knapčik.


Atour Funky Monkeys - Klietka 2:2 (2:0, 0:2, 0:0)

Góly: 8. Balažovič (Durdiak, Uhrík), 14. Reichel (Oško) - 25. Lehotský (Halahija), 27. Hadvidžiak (Lehotský).

Funky Monkeys: Lenko - Reichel, Oško, Staroň, Rec, Paprčka, Durdiak, Laučík, Burdel, Uhrík, Balažovič.

Klietka: Kondela - J. Revaj, M. Revaj, Šidlo, Sálus, Lehotský, Pawelski, Mucha, Dunčko, Halahija, Kučera, Čáni, Havrila, Hadvidžiak.


Baničné - Subtech unity 3:3 (2:0, 1:1, 0:2)

Góly: 1. Bohúň (Dorník), 8. Čavajda (B. Javorka, Holbus), 18. Čavajda (B. Javorka, Holbus) - 28. Ševčík, 38. Struška (Szabo), 43. Szabo (Ševčík).

Baničné: Hlatký - Dorník, B. Javorka, S. Javorka, R. Janík, L. Janík, F. Janík, Holbus, Plevák, Bohúň, Matejka, Čavajda.

Subtech: Melna - Fialka, Vrbka, Teniak, Girgoško, M. Staroň, A. Staroň, Struška, Fiala, Szabo, Ševčík, Matejka.


Subtech unity - Baničné 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Góly: 12. Szabo, 33. Ševčík - 4. Čavajda (B. Javorka), 29. Bohúň, 37. S. Javorka (B. Javorka).

Subtech: Melna - Fialka, Vrbka, Matejka, M. Staroň, A. Staroň, Teniak, Ševčík, Fiala, Struška, Szabo, Bistiak, Girgoško.

Baničné: Hlatký - Dorník, Bohúň, R. Janík, F. Janík, L. Janík, Benek, B. Javorka, S. Javorka, Čavajda, Kubek, Plevák, Holbus, Matejka.


Klietka - Atour Funky Monkeys 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)

Góly: 24. Kučera (Mucha, Revaj) - 33. Oško (Rec), 35. Oško (Durdiak, Rec), 37. Oško (Burdel).

Klietka: Kondela - J. Revaj, M. Revaj, Šidlo, Sálus, Čáni, Kučera, Mucha, Havrila, Lehotský, Dunčko, Pawelski.

Monkeys: Lenko - Paprčka, Balažovič, Kutnár, Staroň, Burdel, Durdiak, Rec, Reichel, Laučík, Uhrík, Oško.


Dallas - Green Power 2:11 (0:4, 0:1, 2:6)

Góly: 35. Koniar (Kováč), 41. Koniar (Školiak) - 1. Pavlovič (Mravec), 10. Pavlovič (Oravec), 11. Mravec, 13. Oravec, 16. Mravec (Trochta), 31. M. Sukeľ (J. Sukeľ), 33. Pútec (Vybíral), 37. Oravec (Pavlovič), 38. Pavlovič (Mravec), 41. Vybíral (Pútec), 42. Pavlovič (Oravec).

Dallas: Bačík - Matejka, Martínek, Gažo, Magura, Knapčik, Bartík, Koniar, Mezovský, Školiak, Kováč, Halaj.

Green Power: Poliaček - Trochta, Mravec, Cibuľa, Škácha, Valaštiak, Gažo, Oravec, Pavlovič, M. Sukeľ, J. Sukeľ, Vybíral, Pútec.


Panteri Námestovo - Black Devils 2:16 (0:5, 1:5, 1:6)

Góly: 28. J. Migra, 37. Karetka (Kozaňák, Pucheľ) - 1. Ri. Huna (Ro. Huna), 3. Petran (Klimčík, Lazišťan), 14. Ro. Huna (Petran), 15. Labaj (Dzuriak), 15. Kráľ (Klimčík, Dzuriak), 18. Klimčík (Kráľ, Labaj), 19. Kráľ (Labaj), 28. Dzuriak (Kráľ), 28. Labaj (Kráľ), 29. Klimčík (Labaj, Kráľ), 31. Kráľ (Klimčík, Labaj), 32. Klimčík (Dzuriak, Kráľ), 38. Ro. Huna, 40. Klimčík (Kráľ), 43. Ro. Huna (Ri. Huna), 44. Ro. Huna (Lazišťan).

Panteri: Vojtechovský - P. Novák, J. Novák, Barčák, Karetka, Kroner, J. Migra, Haluška, Pucheľ, Kozaňák, Petruška.

Black Devils: Puček - Bohurád, Petran, Robert Huna, Richard Huna, Labaj, Lazišťan, Klimčík, Kráľ, Dzuriak, Belluš.




Program semifinále: Sobota 21.6: Black Devils - Baničné (10:00 hod), Green Power - Atour Funky Monkeys (12:00).

Nedeľa 22.6.: Atour Funky Monkeys - Green Power (10:00 hod), Baničné - Black Devils (12:00 hod).

Zatiaľ nikto nehlasoval

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.