Lákadlom boj Lipy s Adlerom, preview 24.kola I. FHbL


By Ján Ivančík - Posted on 10 október 2009

ARC si to rozdá s Chrenovou, v boji o titul sa Lipe naskytne ďalšia veľká prekážka. Tento raz vyzve "listy" Adler Nitra. Ľahké to nebude mať ani ďalšia medajlová nádej Devils. Im sa do cesty postavia Vlci. Prinášame Vám kompletný prehľad sobotňajších duelov dvadsiatehoštvrtého kola I.FHbL.

 

12:00 BELASÍ TIP: Belasí SV GORAZD

Belasí si veľkom neúspechu proti Lipe budú chcieť napraviť chuť. Do rany sa im postaví mužstvo Sv.Gorazd. Sv by mal nastúpiť v mimoriadne oklieštenej zostave. Belasí teda budú mať jedinečnú príležitosť nazbierať body. Gorazd posledné duely prehral, no proti HVTT to bol mimoriadne kvalitný zápas. Ako to dopadne sa dozvieme už o dvanástej.

13:00 HBK ADLER NITRA TIP: Lipa LIPA TEAM

Úradujúci majster sa postaví proti hráčom Hbk Adler Nitra. Predpokladá sa, že pôjde o šláger kola. Súboj medzi piatym a prvým by mal prilákať napriek pomerne skorej hodine množstvo divákov. Súperov od seba pritom delí iba päť bodov.

14:00 ZÁMSKI RANGERS TIP: Zámski ESÁ

Zámski Rangers si tentokrát zmerajú sily s Esami. Súboj tabuľkových súperov by mohol byť jedným z najzaujímavejších duelov 24.kola. Nakoľko disponujú skúsenejším kádrom "domáci" z Nových Zámkov, predpokladáme, že výhra bude nakoniec ich.

15:00 HVTT ČERMÁŇ TIP: HVTT CAPITALS

Čermáň bude mať po ťažko vybojovaných bodov od Gorazdu tentokrát o čosi ľahšiu úlohu. Trápiaci sa Capitals nevie nájsť hernú pohodu a proti ašpirantovi na titul pravdepodobne neprekvapí. V hokejbale je však všetko možné, a tak sa nechajme prekvapiť o tretej.

16:00 HK 99 RAFFALES TIP: Raffales TEAM COYOTES

Druhú polovicu zápasov sobotňajšieho 24.kola otvorí boj Raffales s Coyotes. Štvrtý Raffales by nemali mať väčšie problémy poradiť si s "kojotmi". Tých skutočne trápi nielen premieňanie gólových šancí, ale i defenzíva. Posledné zápasy ukázali zlepšenie, no i Vlkom podľahli vysoko 1:7. Naopak Raffales v posledných piatich stretnutiach kapitulovali iba raz, proti Lipa Teamu.

17:00 VLCI TIP: Devils DEVILS

Ťažká úloha čaká i Devils. Proti rozbehnutým Vlkom to nebude žiadna sranda. Hokejisti si robia zálusk na skalp druhého klubu priebežného bodovania. Devils však na jeseň podávajú stabilne kvalitné výkony, a preto je ich výhra očakávaná.

18:00 REVCO JOKERIT TIP: Revco TIGRI

Revco po krízovom poslednom kole čakajú Tigri. Tí budú mať tento raz naozaj ťažkého súpera. Od Revca zbierajú body iba tí najlepší a k nim Tigri túto sezónu naozaj nepatria. Ak budću chcieť získať čo i len bod, čaká ich skutočný nervák.

19:00 SUOMI CHRENOVÁ TIP: ARC ARC KNIGHTS

Na záver si sily zmerajú Chrenová a Knights. Mimoriadne pútavý duel trošku narusí večerný futbalový duel našej futbalovej reprezentácie. Tento sviatok všetkých slovenských športovcov by sa však mal dať stihnúť, nakoľko začína až 20:30.

ARC sú na jeseň skutočne draví. Suomi má ale vyrovnaný a skúsenejší mančaft. Hlavnú rolu bude hrať pravdepodobne opäť kanonier Molnár. Ten zatiaľ stále vedie tauľky produktivity. Očakáva sa teda vyrovnaný priebeh so šťastnejších koncom pre hostí.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.