Kysuce: Druhé kolo prinieslo iba dve stretnutia, tešili sa hostia

By fhbl.sk - Posted on 11 október 2010

V nedeľu 10.10.2010 sa odohralo druhé kolo Kysuckej hokejbalovej ligy: Krásno Sparrows - Caribic Okružná 2:5 (2:1, 0:1, 0:3).

Sumár stretnutí druhého kola Kysuckej hokejbalovej ligy:

Krásno Sparrows - Caribic Okružná 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)

Čimbora (Podolák), M. Jakubec (Ujházi) - Hluší (Plaštiak), Staškovan (Hluší), Plaštiak (Staškovan), Hluší (Staškovan), Hluší
Pomer striel 19:28

Zostavy mužstiev :

Krásno : Svitek - Magát, M. Jakubec, Ľ. Jakubec, Snoha, Kasaj, Podolák, Čimbora, Balák, Krkoška, Ujházi, Vaňovec

Caribic : V. Chromčák - S. Chromčák, Mundier, Hluší, P. Mravec, Plaštiak, Staškovan

V priemernom zápase zvíťazil Caribic Okružná nad obhajcom titulu. Po dvoch tretinách bolo skóre vyrovnané 2:2. No v poslednej časti hry v priebehu troch minút Krásno inkasovalo hneď trikrát po chybách v obrane.

Bistro pod Lipou - Hbk Raková 3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
Herman (Ďuriš), Herman (Prívara), Prívara (Strýček) - Kurej, Heglas (Papík), Heglas, Kyzek, Pagáč (Kyzek), Pagáč (Papík), Kyzek, Pagáč (Heglas)
Pomer striel 17:19

Bistro : Romančák - Slivka, Herman, Arendárik, Kulla, Prívara, Ďuriš, Strýček, Tatarka, Bazger

Raková : Oškrobaný - Tlelka, Révay, Zajac, Novotný, Kurej, Kyzek, Papík, Heglas, Pagáč, Jašurek

V meraní síl bohatom na góly sa viac darilo Rakovej, ktorá sa vracia do KHL po dlhšej pauze. Za zmienku určite stojí aj nepríjemné zranenie Michala Tlelku, ktorý musel byť ošetrený v nemocnici. Do individuálnych štatistík si pripísal 3 góly Jaro Pagáč. Bistro sa ale predviedlo v zápase sympatickou hrou s viditeľným zlepšením od posledného zápasu.

Hbc Podzávoz - THC 5:0 kont.

Hráči THC na zápas neprišli a tak Podzávoz získal bez boja tri body do tabuľky.