Kežmarská liga s novou šéfkou, ale s nezmeneným formátom


By TOPhbl.sk - Posted on 01 august 2014

Úvodné kolo 16. ročníka Kežmarskej MARCO POLLO hokejbalovej ligy sa plánuje na nedeľu 21. septembra 2014.

V pondelok 21. júla 2014 sa uskutočnilo rokovanie vedenia Kežmarskej hokejbalovej ligy (KHbL), a to na najvyššej úrovni. Po pätnástich rokoch totiž odstupuje z postu hlavného organizátora jej doterajší vedúci Pavol Humeník. Po ňom preberá žezlo domácej regionálnej hokejbalovej súťaže Eva Jakubčová.

"V posledných dvoch rokoch bola Eva Jakubčová hlavnou zástupkyňou a pomocníčkou Pavla Humeníka pri organizácii KHbL, preto je iba logickým vyústením, že po odchode doterajšieho hlavného organizátora preberá žezlo organizovania tejto regionálnej súťaže práve všetkým známa „Eči“," píše sa na oficiálnom webe regionálnej súťaže.

Všetky informácie ohľadom Kežmarskej hokejbalovej ligy už treba odteraz adresovať na Evu Jakubčovú, tel. 0904 479 803, E-mail: eva.jakubcova7@gmail.com.

Na rokovaní sa dohodlo, že výsledky a štatistiky súťaže sa i naďalej budú uvádzať na stránke www.khbl.net.

Prihlášky do súťaže, pre sezónu 2014/2015, treba zaslať mailom na príslušnú adresu do 15. augusta 2014 s uvedením kapitána mužstva, dvoch asistentov a ich telefonickými kontaktmi.

Vzhľadom na to, že v pravidlách súťaže ani v poplatkoch za štartovné, resp. za prestupy sa oproti minulej sezóne nič nemení, tentoraz sa nepočíta so žiadnym stretnutím kapitánov pred prvým kolom. Poplatok za štartovné je nemenný, teda 10 eur na hráča + 10 eur za mužstvo. 

"Pred prvým zápasom je potrebné uhradiť kompletnú sumu za hráčov na súpiske + za mužstvo. Inak nebude mužstvu povolené odohrať úvodný zápas, resp. bude môcť hrať iba toľko hráčov, za koľkých bude zaplatené," píše sa na oficiálnom webe regionálnej súťaže.

I keď sa po skončení posledného ročníka Kežmarskej hokejbalovej ligy predpokladalo, že sa v sezóne 2014/2015 spojí s Popradskou hokejbalovou ligou, zápasy víťazov oboch líg, po skončení poslednej sezóny naznačili, že obe súťaže majú predsa len k sebe trošku ďalej ako sa predpokladalo. Preto sa s najväčšou pravdepodobnosťou začne sezóna 2014/2015 v nezmenenej forme a 21. septembra 2014 odštartuje už 16. ročník Kežmarskej hokejbalovej ligy.

zdroj: khbl.net

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.