HVTT podcenilo Gorazd, ten skoro prekvapil


By joziva - Posted on 03 október 2009

Nadočakávania vyrovnaný priebeh mal duel medzi Sv. Gorazd a HVTT Čermáň. Po prvej tretine azda nik nečakal, že dráma sa vystupňuje až do powerplay domácich a takmer vyrovnávajúceho gólu.

 

17:00 SV GORAZD 5:6 HVTT ČERMÁŇ

Gorazd nastúpil napriek avizovaným absenciám v pomerne silnej zostave. Čermáň pricestoval iba s dvoma nekompletnými trojkami, a tak sa začalo stretnutie, ktoré malo nečakaný priebeh. Skóre otvárali domáci gólom Ivana Káčera. To naštartovalo tretí klub priebežného bodovania k zvýšenej aktivite, výsledkom čoho bol uragń piatich gólov. Za stavu 1:5 azda nikto neočakával, že HVTT sa tak natrápi. Výborným výkonom dokázali domáci znížiť až na 4:5. Trošku nešťastný šiesty gól pre brankára Gorazdu Petra Púša nakoniec rozhodol o celom priebehu merania síl. V poslednej minúte sa totiž Gorazdu naskytla príležitosť presilovej hry a tú i využil. Na vyrovnávajúci gól však už nemal dostatok času.

Góly: Civáň 3, Fuska, Káčer - Roško 3, Bahula, Hudec, Orieška

Domáci: "Škoda zopár lacných gólov, ktoré rozhodli v náš neprospech. Naopak nevyužité šance z priebehu stretnutia mrzia možno ešte viac. V prvej tretine však nikto nečakal aký by mal vplyv jeden gól navyše."
Hostia: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.