Gorazd s ďalšími troma akvizíciami


By Ján Ivančík - Posted on 13 január 2011

Po príchode Žitňanského prichádza do klubu I.FHbL ďalšia trojica hráčov.

Účastník I.FHbL Gorazd posilní ďalšia trojica hráčov. Po príchode Antona Žitňanského prichádzajú do najúspešnejšieho klubu FHbL ďalšie veľké posily.

Prvým menom je Matúš Moravčík. Bývalý hráč Gorazdu, Capitals či Jokeritu nezostal po zániku Revca dlho voľný a o jeho služby prejavil záujem práve jeho materský klub. Moravčík sa tak vracia do svojho prvého klubu.

"Budem sa snažiť odovzdať nejaké skúsenosti mladším, ak to bude možné. Prichádzam hlavne preto, že v Gorazde som začínal a nechcem, aby klub zanikol. Chcem odohrať svoju azda poslednú sezónu aj na znak vďaky, že som tam hokejbalovo narástol. Dlhujem im to a v každom prípade sa na túto spoluprácu veľmi teším," povedal pre TOPhbl skúsený útočník, ktorý si vyskúšal aj hru v Martine, či v Čechách. V súčastnosti oblieka aj dres Byvolov v Nitrianskej hokejbalovej lige.

Ďalšia dvojica novicov v drese prvoligistu je o známku nečakanejšia. Sv.Gorazd rozšíri svoje rady o Michala Runáka a Stanislava Liba. Obaja účinkujú v Zohorskej hokejbalovej ligy a do Nitry to budú mať vyše devätdesiatkilometrov.

Zdá sa, že pre Runáka je ponuka bratislavských líg malá. Hráč Stupavy prišiel s nečakaným nápadom a pridal sa k nemu aj kapitán Gajar Libo.

"Keďže ako redaktor sledujem všetky ligy na portále TOPHbL, pýtal som sa Janka Ivančíka na aj na FHbL. Popri tom sme nejak ukuli aj možnosť pomôcť Gorazdu. Samozrejme Nitra je od Bratislavy cca 90 km a nebude jednoduché absolvovať túto trasu každý víkend, nakoľko mám svoje aktivity. Hrám aktívne dve ligy, ale možnosť ísť hrať 3+1 s tenisovou loptičkou určite vítam, keďže som takto začínal. Som rád, že som k tejto spolupráci prehovoril aj môjho kamaráta Stana Liba," povedal pre náš web Runák.

Na netradičnú skúsenosť sa teší aj Libo. "S ponukou posilniť Gorazd prišiel Miffo Runák a ja som dlho nerozmýšľal. Hokejbal ma baví a zahrať si FHbL bude pre mňa niečo nové, lebo zatiaľ som s tenisovou loptičku hral iba tenis a aj systém tri plus jedna bude pre mňa novinka. Preto sa na to veľmi teším," vyslovil sa kapitán účastníka ZHbL.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.7 (9 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.