Gajary privítajú "tých najskúsenejších"


By joziva - Posted on 30 marec 2012

Majstrovstvá Slovenska v kategórií Masters privítajú Gajary.

Tohtoročný boj o titul majstra Slovenska v kategórií Masters privítajú Gajary. Tunaj pre "tých najskúsenejších" sa teda bude v roku 2012 konať pod dohľadom spojených organizácií Flames - TOPhbl za pomoci občianskeho združenia ŠOK - Šport Osveta Kultúra. 

Turnaj sa uskutoční v dňoch  30.6. - 1.7. 2012, pričom si sily zmeria 12 výberov zo Slovenska, ale i Česka. Prihlásiť sa môžu tímy, ktorých súpiska bude pozostávať výlučne z 35-ročných, alebo starších hráčov. Inak povedané, všetci účastníci musia byť narodení buť v roku 1977 alebo skôr.

Hrať sa bude v novopostavenej Arene 71, pričom turnaj bude, samozrejme, kvalitne pokrytý i mediálne prostredníctvom TOPhbl.sk.

"Pre všetkých účastníkov budú pripravené vynikajúce podmienky, ktoré poskytuje naša hala i spolupráca s TOPhbl.sk. K dispozícií bude navyše možnosť zahrať si ping-pong, paintball, občerstvenie a niekoľko ďalších prekvapení," prezradil pre náš web Stanislav Libo, pričom organizátor si uvedomuje potreby účastníkov nad 35-rokov. "Vieme, čo je pre hráčov v kategórií Masters dôležité, a preto už dnes môžeme s istotou povedať, že pivo potečie potokom," doložil s úsmevom Libo.

Informácie o turnaji:

Dejisko: Arena 71 - Gajary

Dátum: 30.6. - 1.7. 2012

Počet tímov: 12

Hrací čas: 2x12 min., finále 2x15

Organizátori: SHbÚ, Gajary Flames&TOPhbl, ŠOK - Šport Osveta Kultúra oz.

Štartovné: 100 Eur/klub

Prihlasovať sa je možné do 10.6.2012, alebo do naplnenia počtu tímov. Prihlášky je možné zasielať na:

jan_ivancik@tophbl.sk alebo stanislav.libo@gmail.com

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.