Dvadsiatyprvý ročník Stümpel Cup-u bude v jeden deň a pôjde o turnaj "old boys"


By joziva - Posted on 14 jún 2016

Stümpel Cup sa bude konať 2. júla v Nitre, no tentoraz iba pre "starých pánov".

Letnú sezónu hokejbalových turnajov už tradične štartuje dvojica veľkých podujatí, na ktorých možno stretnúť mnoho známych tvárí. Zväčša je to populárny Stümpel Cup, po ktorom nasleduje Országh Cup, no tento rok to bude inak.

Turnaj Jozefa Stümpela bude jednak až druhý v poradí a navyše, 21. ročník sa už nebude hrať systémom, na ktorý  boli diváci zvyknutí.

„Nezadržateľne sa nám blíži 21. Ročník hokejbalového Stümpel Cup-u a s ním aj jeho minuloročný „predkrm“, ktorý bol pre účastníkov Stümpel Cup OLD BOYS „hlavným chodom“, veď po 20-tich rokoch sa proti sebe postavili tímy, ktoré síce pod inými názvami rozbiehali hokejbal v Nitre. Po roku sa organizátori rozhodli pre zmenu v turnaji a tak je možné povedať, že po historických dvatsiatich rokoch sa končí éra štandardného Stümpel Cup-u a od 21. ročníka sa bude hrávať iba turnaj OLD BOYS, ktorý si u divákov minulý rok získal väčšiu priazeň ako samotný turnaj,“ informujú na sociálnej sieti facebook organizátori.

Turnaj sa bude hrať iba jeden deň a to v sobotu 2. júla na vedľajšej ploche nitrianskeho zimného štadióna. Hrací čas bol stanovený na 2x12 minút. Na turnaji sa predstavia iba osoby narodené po roku 1982. Uzávierka prihlášok je 15. júna, štartovné je 50 eur na tím. Bližšie informácie získajú záujemcovia na stumpelcup@gmail.com.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.