Dvadsiate kolo I.FHBL - Preview


By fhbl.sk - Posted on 14 september 2009

Azda najväčším lákadlom dvadsiateho kola bude meranie síl medzi prvým a piatym klubom priebežného poradia. Podarí sa Čermáňu viesť v nabitom boji o spic tabuľky i naďalej? V stredných vodách zaujme súboj Gorazdu s Jokeritom, za povšimnutie bude určite stáť i duel Rangers, Belasí. Utorok bude opäť patriť hokejbalu. FHBL.sk Vám prináša preview predposledného utorkového kola v tejto sezóne.

12:00 SUOMI CHRENOVÁ TIP: remíza CAPITALS

Už prvý zápas veští mimoriadne vyrovnaný duel. Suomi sa snaží natlačiť do stredu tabuľky a posledné výsledky ukázali, že nemusí ísť o márnu snahu. Hoci devätnáste kolo body Suomi neprinieslo, súboj s Gorazdom bol mimoriadne vyrovnaný. Proti Lipe Chrenová nemohla nastúpiť a kolo predtým porazila Esá. V prípade, že Suomi Chrenová nastúpi v plnom počte má reálne šance na výhru.

Capitals podávajú v jesennej časti dosť nestále výkony. Dôvodom je pravdepodobne i kolísavá účasť na zápasoch. V meraní síl proti ARC rozhodla až tretia tretina, keď štyria "rytieri" ubehali raz toľko hráčov Capitals. Tentoraz budú na opačnej strane ihriska stáť menej behaví hráči a ak Capitals zodpovedne pristúpia k zápasu, môžu bodovať.
 

13:00 HVTT ČERMÁŇ TIP: HVTT HBK ADLER NITRA

Ak prinesie dvadsiate kolo šláger, tak to bude jednoznačne boj HVTT s Adlerom. Prvý verzus piaty. Adler prišiel v poslednom kole o výsadu štvrtej priečky a určite sa bude chcieť vrátiť na predchádzajúcu pozíciu. Hráčov hostí však čaká neľahká úloha. HVTT si v prebiehajúcej sezóne počína suverénne. Podarí sa Adleru pomôcť Lipe a Devilsu zosadiť "kráľa z trónu"?
 

14:00 HK 99 RAFFALES TIP: Raffales ESÁ

Posledné kolo bolo pre hokejbalistov Raffales nadmieru úspešné. Porazili soka v boji o štvrté miesto a teraz majú šancu svoj náskok značne navýšiť. Zatiaľ čo Adler bude stáť proti lídrovi, HK 99 bude čaliť Esám. Tabuľkovo nižšie postavený súper však vie byť nepríjemný. Dokázal to už neraz a "zelení" sa budú musieť mať na pozore.

15:00 VLCI TIP: Lipa LIPA TEAM

Vlci v poslednej dobe trú biedu. Inak sa ich výkony naozaj vyjadriť nedajú a okrúle dvadsiate kolo im pravdepodobne nič iné okrem ďalšieho debaklu neprinesie. Úradujúci majster si nemôže dovoliť znovu zaváhať, pretože výhliadky na titul by sa tým pádom rozplynuli v diali. Vlkov čaká ťažký boj, podarí sa im prekvapiť?

16:00 REVCO JOKERIT TIP: Revco SV GORAZD

Revco verzus Gorazd. Ďalší z kategórie zaujímavých zápasov nasledujúceho kola. SV naposledy odchádal s plným bodovým ziskom na úkor Chrenovej, tentokrát však bude oriešok ešte o dosť tvrdší. Revco potrebuje body ako soľ, najmä po prehre s Lipou. Rivalita medzi týmito súpermi je zrejmá a očakávame napätý boj o body.

17:00 ZÁMSKI RANGERS TIP: remíza BELASÍ

Zámski Rangers naposledy skutočne vyzvŕtali Devils než prišli o bodový zisk. Belasí naopak budú chcieť, čo najskôr zabudnúť na výprask od HVTT. Oba kluby majú motivácie až až, veď Novozámčanou delí od 10.priečky len jeden bod. Výhrou by sa posunuli priamo pod Belasích a stali by sa tak ich tabuľkovými susedmi. Dovolia im to?

18:00 ARC KNIGHTS TIP: ARC TEAM

Hoci Coyotes podávajú v poslednej dobe celkom sympatické výkony, dráma sa o šiestej nečaká. Coyotes sa dokázali odpútať od tabuľkového dna, no tentokrát asi s bodmi neodídu. Rýchly a kombinačný hokejbal zo strany ARC by mal skô, či neskôr zlomiť akýkoľvek odpor "kojotov". Ďalšou otázkou je, v akom počte prídu oba tímy na zápas. Budeme opäť raz svedkami boja troch na troch, alebo zaplnia kluby i svoje striedačky?

19:00 TIGRI TIP: Devils DEVILS

Na záver nás čaká súboj Devilsu s Tigrami. Trápiaci sa Tigri zúfalo potrebujú bodovať, no súperi z kategórie poraziteľných sú už len v štatistikách. Devils by nemali mať väčší problém zdolať ašpiranta na vypadnutie, no v hokejbale platí nikdy nehovor nikdy.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
10 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.