Dream Team zažíva fantastickú sezónu, ukoristil aj Panthers Cup


By Ján Ivančík - Posted on 17 august 2016

Panthers Cup napísal svoje trináste pokračovanie, nechýbal charitatívny duch.

Na Kysuciach sa Panthers Cup stal tradičným podujatím, ktoré okrem skvelého hokejbalu a výbornej nálady prináša radosť aj tým, ktorí ju potrebujú pocítiť naozaj najviac. Hokejbalový Panthers Cup sa stal korisťou Dream Teamu, mal však aj charitatívny rozmer, na pomoc malej Miške.

„Tento rok sme chceli vyzbierať minimálne tisícku, čo sa podarilo, takže je to super. Zastrešujeme však aj novú akciu, v septembri spolu s hotelom Severka plánujeme olympiádu, akýsi mini Panthers Cup pre deti z materských škôl. Keď som pred trinástimi rokmi začínal s týmto turnajom, bolo to predovšetkým preto, že hokejbal ma bavil. Mali sme nový tím – Panthers a keďže sme inde nevyhrávali, rozhodili sme sa spraviť si vlastný turnaj. Chceli sme vyhrať aspoň ten, za tie roky sa nám to však ani raz nepodarilo,“ vraví pre nasekysuce.sme.sk organizátor podujatia Noro Chovanec

Po turnaji vo Svrčinovci teda pribudla do vitríny Dream Teamu ďalšia cenná trofej. Pre domácich bola radosť o to väčšia.

„Je to možno ešte o čosi krajšie ako vyhrať zápasy v lige. Predsa len, doma to chutí vždy najlepšie. Hlavne tie posledné zápasy bolo cítiť, že tu sú naši a pomohlo to aj k lepším výkonom,“ povedal brankár Dream Teamu Daniel Kupka pre nasekysuce.sme.sk.

Tento rok sa turnaj rozrástol aj o futbalové zápolenia a ako už zneli slová organizátora, tendencia rozvoja je stále daná

Celkové poradie:

1. Dream Team Svrčinovec
2. HBK ČADEČKA
3. HBC Skalité
4. HBK KNM
5. Retro Panthers
6. HBC Podzávoz
7. Sparrows KRÁSNO
8. Hbk Drucker Čadca
Zápas Panthers Junior
Skalité Jr.- Svrčinovec Jr.  7:5

Individuálne ocenienia:

Najlepší hráč turnaja: David Goldmann (HBK ČADEČKA)
Najlepší brankár: David Kupka ( Dream Team )
Najlepší hráč Panthers junior:  Lukáš Buček (Skalité Juniors)
Najlepší brankár Panthers junior: Kulla (Svrčinovec Junior)

foto: DOMINIKA MARIŇÁKOVÁ

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
9 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.