Doprastav získal gólom v záverečnej tretine výhru a ujal sa vedenia v sérii

By fhbl.sk - Posted on 22 máj 2010

Extraligová sezóna vrcholí. Doprastav Bratislava sa dokázal v treťom duely ujať vedenia v sérii keď zvíťazil na domácom ihrisku 3:2.

V sobotu 22.mája sa v Bratislave odohral tertí finálový súboj slovenskej extraligy mužov. Finálová séria sa po dvoch dueloch presunula z Turca do Bratislavy. Po úvodných stretnutiach bol stav vyrovnaný 1:1. Otváracia tretina priniesla po jednom góle na oboch stranách, a tak sa od druhého dejstva začínalo od začiatku. Ani druhá časť nepriniesla jasnejšiu informáciu. Napokon rozhodlo až záverečné dejstvo a v ňom prišlo veľké sklamanie pre hráčov Martina. Tí opäť neudržali záver duelu a prišli o víťazstvo opäť v poslednej tretine.

Rozhodnúť o novom majstrovi Slovenska sa môže už v nedeľu, hrá sa totiž na tri výhry.

Výsledok tretieho finálového stretnutia slovenskej extraligy:

LG TPS Doprastav Bratislava - ŠKB Izoglobal Martin 3: 2 (1:1,1:1,1:0) - zápas začal o 13:00
Góly: : B.Thron, Ondrušek, Minárik – Hrivnák, Slaninák
Na zápasy: 2:1
Rozhodovali: Kollár, Královič