Diakovej sa na Országh Cup-e darí aj v oklieštenej zostave, veľké oči však nemá


By Ján Ivančík - Posted on 23 máj 2015

„Organizácia celého turnaja je na veľmi dobrej úrovni. Jediná škoda je toho, že sa zrušilo tretie ihrisko a teda sa celý turnaj o čosi spomalil," vraví Milan Kohút pre TOPhbl.sk.

Országh Cup v Banskej Bystrici má za sebou úvodný deň a mnoho kvalitného hokejbalu. Po sobote zostalo šesť tímov, ktoré doposiaľ nenašli súpera, ktorý by im uchmatol čo i len bod. Jedným z nich je aj Diaková, ktorá prechádza podujatím ako nôž maslom. To aj napriek tomu, že nastupuje bez polovice hráčov zo základnej zostavy, ktorí budú pripravení naskočiť do baráže.

„Zatiaľ to pre nás vyzerá veľmi dobre. Cieľ – skončiť v skupine na prvom mieste je splnený,“ vraví kapitán tímu Milan Kohút pre TOPhbl.sk

Mužstvá si zatiaľ pochvaľujú aj organizačnú stránku. Jedinou škvrnou, ktorú organizátor „nedotiahol do konca“ je počasie.

„Organizácia celého turnaja je na veľmi dobrej úrovni. Jediná škoda je toho, že sa zrušilo tretie ihrisko a teda sa celý turnaj o čosi spomalil. Inak všetko klape na výbornú,“ znejú slová chvály od lídra diakovského tímu smerom k bratom Cabanovcom a ich družine.

Rozhodujúce boje ale čakajú na mančafty až v nedeľu. S čím teda nastúpi na rozhodujúce zápasy Diaková?

„Pomýšľame na popredné priečky, aj keď veľké oči nemáme. Berieme to reálne, pretože na turnaji je veľa kvalitných tímov. V nedeľu pôjdeme od zápasu k zápasu a uvidíme, ako to napokon celé dopadne,“ dodal s úsmevom Milan Kohút.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
18 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.