Diaková otvára brány klubu aj pre najmenších


By Ján Ivančík - Posted on 08 apríl 2015

Úspešný klub D.C.S.I Diaková pozýva mládež do svojich radov.

O systematickej práci i úspechoch klubu D.C.S.I Diaková sme písali už neraz, ale doposiaľ to bolo vždy iba v intenciách seniorského hokejbalu. Diakovčania sa ale rozhodli, že základom každého úspešného klubu je výchova mládeže, a preto začali s organizáciou tréningov pre deti a mládež vo veku od štyroch do pätnástich rokov. Tréningy sa zväčša konajú v športovej hale v Diakovej.

„Od úvodných tréningov sa tešíme veľkej obľube. Chlapci sa na tréningy tešia a chodí ich čoraz viacej. Trénujeme rôzne herné činnosti a hokejbalové zručnosti. Chalanom sa venuje viacero hráčov nášho tímu. Stačí prísť na tréning a nechať nám vaše deti a počas tréningu je o ne výborne postarané,“ vraví pre TOPhbl.sk prezident D.C.S.I. Diaková Milan Murček.

Rodičia tak majú v Diakovej, ale aj v širokom okolí šancu prihlásiť svoje ratolesti na šport a pomôcť rozvoju ich ducha i tela vo veľmi dobrých podmienkach. Nemožno pritom hovoriť ani o veľkej finančnej nákladnosti.

„Mesačné členské je desať eur, čo je suma hodná kvality tréningov. Trénujeme v novom a čistom prostredí, s novými tréningovými pomôckami. Tréningy bývajú cez víkend, ich časy sa však menia, preto nemáme stanovený presný harmonogram. Všetky informácie k tréningom a aj k ostatným novinkám poskytujeme na našej facebookovej stránke," dodáva Milan Murček.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.