Desiaty rok charity a hokejbalu - to je ŠOK Open v Nitre


By Anonymný - Posted on 09 júl 2024

Nitriansky ŠOK Open 2024 bude už desiatym do edície charitatívnych turnajov.

Začalo sa to v roku 2011 ako malá akcia s názvom "Malý turnaj o ešte menší pohár". Roky bežia, motto sa mierne zmenilo, ale myšlienka zostáva stále tá istá - stále ide o "Malý turnaj, s veľkou myšlienkou". Dnes môžeme skonštatovať, že obľúbený charitatívny ŠOK Open 2024 napíše svoje jubilejné - desiate pokračovanie.

To sa bude konať v sobotu 27. júla 2024, už tradične na klokočinskej Fara Aréne. Osem hokejbalových mužstiev sa pobije o pohár, pričom dôležitejšie ako víťazstvo bude pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Celý výťažok z podujatia bude totiž venovaný rodine v sociálnej núdzi.

"ŠOK Open je nitrianska letná tradícia a my sme sa to veľmi vďační. Trvalo iba pár dní po tom, čo informácia o turnaji bola zverejnená a zoznam účastníkov je naplnený. To je najlepšia vizitka toho, že hráči majú tento turnaj radi," vraví za organizátorov z občianskeho združenia ŠOK - Šport Osveta Kultúra Ján Ivančík.

Koho na tohtoročnej edícii uvidíme, bude zverejnené už čoskoro. Vieme však, že aj tento raz pôjde do popredia kamarátske správanie, slušnosť k protihráčovi a hlavne snaha zabaviť sa a pomôcť iným. To sú hodnoty, bez ktorých by ŠOK Open nebol tým, čím je.

Pripravené sú aj novinky, napríklad súťaž o najtvrdšiu strelu turnaja. Ale viac o tom, si povieme už o pár dní. Hlavným mediálnym partnerom turnaja bude opäť TOPhbl.sk.

 

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.