Coyotes s novou tvárou v bráne, zalovili opäť v radoch GCM


By Ján Ivančík - Posted on 30 júl 2010

"Dostal som šancu chytať v I.FHbL, čo bol aj môj cieľ. Nečakal som však, že to príde tak skoro. Šance sa treba chytiť, a to som spravil. Môžem iba získať a určite mám aj vyššiu motiváciu zlepšovať sa," tvrdí prvá letná posila "kojotov" Ján Vereš.

Team Coyotes mal isté problémy na brankárskom poste i v uplynulých sezónach. Ako sa zdá, táto problematika by mala byť pred nasledujúcou sezónou vyriešená. Medzi žrde účastníka I.FHbL by sa mal postaviť dvadsaťročný gólman Ján Vereš. Podľa oficiálnej stránky Coyotes sú všetky podrobnosti prediskutované a chýba už iba zapísanie hráča na súpisku.

"Hoci ešte nie je nič na papieri - teda nie je prestup spečatený prepísanou registračkou - Kojoti sa už o brankársky post viac obávať nemusia. Pravidelnou dochádzkou a snáď i kvalitnými výkonmi by im mal od jesene pomôcť Ján "Čiko" Vereš," píše sa na webe Teamu Coyotes coyotes.blog.cz.

Vereš v minulosti pôsobil v treťej lige a obliekal si dres mužstva GCM. Práve z tohto prostredia pochádza aj viacero predsezónnych posíl Coyotes. Momentálne predposledný klub ligy verí, že nový gólman prinesie i isté oživenie. Coyotes majú na svojom konte nulu, no viaceré body stratili a môžu ich získať späť.

"Dostal som šancu chytať v I.FHbL, čo bol aj môj cieľ. Nečakal som však, že to príde tak skoro. Šance sa treba chytiť, a to som spravil. Môžem iba získať a určite mám aj vyššiu motiváciu zlepšovať sa," tvrdí prvá letná posila "kojotov" Ján Vereš a dodáva: "Verím, že sa budem počas celej sezóny zlepšovať a pomôžem svojmu novému tímu svojimi výkonmi."

Vereš má šancu stať sa tímovou jednotkou a nahradiť tak Milana Cigáňa, ktorý na jeseň pravdepodobne nebude môcť pomôť "kojotom" na všetkých zápasoch.

"Predtým som o tomto mužstve nevedel prakticky nič. V podstate som prvú ligu veľmi nesledoval.. Verím, že do kolektívu zapadnem a aj mu pomôžem," povedal Vereš pre klubový web a ohľadom budúcej dochádzky doložil: "Ak mi nebude brániť choroba alebo nejaké vážne problémy, budem sa snažiť pomôcť svojmu tímu na každom zápase i tréningu."

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
11 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.