Chrenová síce favorita trápila, no nakoniec podľahla


By fhbl.sk - Posted on 12 september 2009

Súboj Gorazdu s Chrenovou sa stal až nečakane vyrovnaným a hráči Suomi neboli ďaleko od prekvapenia. Napokon sa však zrodil očakávaný výsledok. "Domáci" zvíťazili 6:4.

Hneď v prvej minúte musel brankár Gorazdu Šatka kapitulovať po prečíslení dvoch na jedného. Priebeh duelu bol mimoriadne vyrovnaný, veď prvá tretina skončila za stavu 2:2. V druhej tretine sa diváci tiež nedočkali nástupu ani z jednej strany a rozhodovalo sa až v tretej tretine. Iniciatívu prebrali domáci, a hoci Chrenová hrozila vyrovnaním, nestalo sa tak. Záverečná hra bez brankára hosťom nepomohla a tak museli kapitulovať za stavu 6:4.
 

SV GORAZD    6 : 4 SUOMI CHRENOVÁ

 

Góly: Fuska 2, Benko, Ivančík, Káčer, Teplan - Molnár 2, Belan , Šimonek

Povedali po zápase:

Domáci (Ivančík): "Škoda nepremenených šancí a niekoľkých zbytočných gólov, lebo zápas by potom nemusel byť až taký dramatický. Som rád, že sme zvíťazili i že sa mi podarilo vsietiť môj prvý gól v lige." (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)

Hostia (Molnár):
"Dnes síce nezvíazil hokejbal ale tak to už býva," povedal kapitán Suomi pri záverečnom podávaní rúk.  (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte
TU)

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.