Chcete si zahrať s majstrami sveta? Považania môžu splniť tento sen


By Ján Ivančík - Posted on 05 august 2019

Považania robia veľkú akciu na podporu popularizácie hokejbalu v regióne.

Považská Bystrica chystá 17. augusta 2019 veľkú popularizáciu hokejbalu. PROTEF siaha v posledných ročníkoch tabuľkovo stále vyššie a vyššie, najnovšie správy z kabíny svedčia o tom, že ani najbližší rok to nebude inak. Práve preto si môže Považská Bystrica dovoliť oragnizáciu podujatia s názvom "Hokejbal s majstrami sveta".

"V sobotu 17.08. od 13:00 na našom hokejbalovom ihrisku (Ul. Športovcov) sa koná akcia za účasti 7 aktuálnych majstrov sveta z Košíc, množstva juniorskych účastníkov majstrovstiev sveta, aktuálnych aj bývalých našich extraligových hráčov! Tak neseď doma, vezmi súrodenca, rodičov, starkých, kamarátov, spolužiakov, susedov a príď sa pozrieť, zabaviť sa a získať autogram alebo fotku s hviezdami svetového hokejbalu!" pozýva klub prostredníctvom svojej stránky na sociálnej sieti facebook všetkých záujemcov o príjemné prežitie víkendu.

Účasť na podujatí potvrdili Pavol Blahút, Roman Bujdák, Peter Buliš, Boris Oravec, Lukáš Piják, František Poliaček, či Jakub Rufati.

Na programe je exhibičný zápas majstrov sveta a juniorských reprezentantov Slovenska proti legendám považskobystrického hokejbalu. Nasledovať bude autogramiáda a fotenie.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
7 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.