Charitatívny ŠOK Open nebude chýbať ani toto leto


By joziva - Posted on 27 júl 2020

Malý turnaj s veľkou myšlienkou sa v Nitre bude hrať po šiesty raz.

Obľúbený charitatívny turnaj ŠOK Open napíše v Nitre svoje šieste pokračovanie. Klokočinská Fara Aréna ožije hokejbalom 29. augusta 2020, pričom okrem hokejbalového turnaja sa po druhý raz bude konať aj turnaj v mini-futbale.

Organizátorom podujatia je občianske združenie ŠOK - Šport Osveta Kultúra, ktoré okrem iných podujatí stojí aj za Víkendom hokejbalových šampiónov. Podujatie podporilo aj mesto Nitra.

Maximálna kapacita podujatia je osem mužstiev, ktoré budú rozdelené do dvoch skupín. Hrací čas bude upresnený podľa počtu prihlásených a celkového rozlosovania. Štartovné je 50 eur na tím, pričom celý výťažok poputuje, už tradične, na charitatívny účel. Hrať sa bude systémom 3+1 s tenisovou loptičkou.

"Sme veľmi radi, že táto milá tradícia bude môcť pokračovať aj tento rok. ŠOK Open sa stal klasikou leta a hoci nám koronavírus poriadne zamotal plány, aspoň tento turnaj si budeme môcť užiť naplno. Myšlienka zostáva rovnaká. Chceme spraviť malý turnaj, ale s veľkou myšlienkou, pretože okrem zábavy ide najmä o charitu - pomoc tým, ktorí to naozaj potrebujú," hovorí Ján Ivančík za organizátorský tím a dodáva: "Každoročnou klasikou bol guláš, ktorý tento rok budeme musieť vynechať pre hygienické dôvody. Občerstvenie ale chýbať nesmie, čaká nás však výzva v tom, aby sme boli čo najhygienickejší, najekologickejší a najchutnejší zároveň."

Okrem futbalu a hokejbalu sú pripravené aj sprievodné aktivity, pričom organizátori by radi prilákali na turnaj čo najviac detí. Pripravujú preto aj novinky v tomto smere.

Chýbať nebude už tradične občerstvenie, hudobná vložka, ceny pre prvé tri tímy a jednotlivcov, či komentovanie počas všetkých súbojov. Výsledky a štatistiky budú k dispozícii počas celého hracieho dňa v reálnom čase na TOPhbl.sk.

Štartovné na futbalový turnaj (4+1) je 30 eur.

Prihlásiť sa je možné na info@sokoz.sk.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
16 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.