Bondra: Občas to poriadne štípe


By Ján Ivančík - Posted on 22 jún 2016

„Hokejbal som nehral dlhšiu dobu. Naposledy asi keď som bol ešte stále doma a mal som veľa voľného času," vraví pre TOPhbl.sk hokejista Radovan Bondra.

Cez leto sa z hokejbalu stáva akýsi úplne iný šport, než počas celej sezóny. Zatiaľ čo počas roka s napätím sledujeme priebeh extraligy, či regionálnych súťaží a očakávame ich vývoj, počas letných prázdnin sa hokejbal prezentuje najmä množstvom turnajov, na ktorých nechýbajú ani známy hokejisti. Tí vnímajú hokejbal zväčša ako príjemný doplnok k letnej príprave.

„Hokejbal som nehral dlhšiu dobu. Naposledy asi keď som bol ešte stále doma a mal som veľa voľného času. Najmä po tréningoch sme si zvykli zahrať. Človek sa pritom poriadne nabehá. Je to zábava i výborná príprava,“ komentuje svoj vzťah k hokejbalu Radovan Bondra pre TOPhbl.sk.

Ten si vyskúšal banskobystrický Országh Cup a pocítil, že takáto forma prípravy môže aj poriadne bolieť. Bez výstroje to občas pre nezvyknutých nie je žiadna sranda.

„Zopár rán som schytal, ale dá sa to prežiť. Strely s touto loptičkou poriadne štípu, ale potom sa to dá rozbehať. Je to ale zaberák na kondičku,“ usmieva sa Bondra.

Országh Cup napokon skončil v rukách Sharks Zvolen, ktorí si v jednom z predčasných vrcholov podujatia poradili s Iskrou Banská Bystrica, za ktorú nastupoval aj Bondra. Podľa neho ale bolo kvalitných súbojov na podujatí plno.

„Každý chce vyhrať a dostať sa čo najďalej. Hrá sa preto do tela a naplno. Je to turnaj, ktorý má naozaj vysokú úroveň,“ dodáva Radovan Bondra.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.